Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Розумний будинок Broadlink

Розумний будинок Broadlink
Останнім часом технічний прогрес крокує семимильними кроками і встигнути за ним простому обивателю дуже складно, та й практично неможливо. У даній статті я спробую поділитися своїм досвідом у сфері розумних будинків і автоматизації в побутових умовах.
Працюючи інженером в компанії "Розумний будинок" я зрозумів, що Російська людина ще не готовий до даних систем, ми ще не навчилися економити ресурси (вода, тепло, електроенергія....) і в більшості випадків системи автоматизації навіть не виконують свого призначення або пір них просто забувають як вони працюють та інше. Так само складні системи потребують до себе уваги і тонкої настройки, так як в процесі облаштування завжди хочеться щось змінити або додати. Тоді доводиться викликати спеціаліста або розбиратися самому. У першому випадку це коштує грошей в другому випадку це займає не мало часу і не завжди виходить бажаний результат і в підсумку доведеться заплатити. Так само зараз існують конструктори з недорогих компонентів для самостійної збірки і програмування і ут знову ж постає питання про досвід роботи з даними системами і тим більше навички програмування. Вивчивши безліч систем я знайшов одне цікаве пристрій від компанії Broadlink яке поєднує в собі самі необхідні функції для створення автоматизації за 2 години часу. Тим більше не болить голова про те, що потрібно в стіни закласти 5 км проводів і якщо раптом хто-то в кінці ремонту проб'є кабель вішаючи дзеркало, то частина системи перестане працювати або ремонт доведеться продовжити. Даний пристрій працює по радіоканалу це означає, що немає необхідності вести кабель до кожного виконавця. Розпочати роботи по запуску даної системи можна хоч через 3 роки після ремонту. У більшості випадків нам необхідний мінімальний набір функціоналу:
1. Управління освітленням
2. Управління навантаженням 220В (обігрівачі, тепла підлога, кулери, водонагрівачі та інша навантаження)
3. Управління шторами, воротами або роллставнями.
4. Управління кондиціонерами.
5. Системи відеофіксації
У більшості систем принцип наступний: Є головний пристрій і до нього підключаються або проміжні модулі або безпосередньо виконавці. І якщо замовник хоче керувати тільки освітленням, йому потрібно в будь-якому випадку встановити спочатку головний пристрій (не малою вартістю) і після цього вже виконавці в якості реле або диммируемых блоків. У даній системі все набагато простіше: один пристрій замінює вам і головний пристрій і так само виконавець у вигляді ІЧ пульта. Для прикладу наведу Вам приклад налаштування управління кондиціонером: Вам потрібно в інтерфейсі телефону додати значок кондиціонера і піднести пульт від кондиціонера натиснувши кнопку Power і після цього система сама знайде в мережі інтернет виробника вашого кондиціонера і встановить всі необхідні клавіші для управління. Весь цей процес займає менше 5 хвилин. Після цього Ви можете керувати вашим пристроєм як в межах будинку так і за його межами. За схожим принципом підключаються інші пристрої. Вся автоматизація налаштовується за принципом IF-THEN тобто ЯКЩО ЦЕ, ТОДІ ... наприклад, якщо температура повітря в кімнаті більш ніж +27 то необхідно включити кондиціонер на охолодження і слідом додаємо зворотний сценарій, якщо температура +22 то відключаємо кондиціонер або включаємо режим вентиляції. І так само встановлюється таймер в який час буде діяти цей сценарій. Далі я покажу і розповім про пристрій даної фірми окремо.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner