Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Головний пристрій BROADLINK RM PRO

Головний пристрій BROADLINK RM PRO

Broadlink RM pro це головний пристрій з можливістю масштабування та підключення до свого інтерфейсу різноманітних датчиків та сенсорів. Управління здійснюється з мобільних пристроїв на платформі Android та IOS. Додаток можна завантажити з магазинів даних платформ називається воно E-Control

На борту цього пристрою встановлені передавачі наступних типів:
1. ІК (інфрачервоний датчик у пультах керування побутовою технікою) 38 кГц
2. Радіо інтерфейс 315МГц
3. Радіо інтерфейс 433 МГц
4. Бездротовий радіоінтерфейс wifi-2.4 ГГц b/g/n підтримуваний тип безпеки WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
5. Вбудований датчик температури довкілля.

Живлення пристрою здійснюється через адаптер живлення 5V (поставляється в комплекті)
Broadlink Rm Pro дозволяє керувати всіма пристроями, що підтримують перелічені вище стандарти. Для управління освітленням відмінно підходять представлені в нашому магазині сенсорні вимикачі з вбудованим радіомодулем вони відмінно вписуються в будь-який інтер'єр. На даний момент дуже багато продається люстр з пультом керування, вони також інтегруються в систему з можливістю дистанційного керування через домашню мережу WI-FI або через мережу інтернет.
Пульти дистанційного керування для побутової техніки (телевізори, кондиціонери, аудіосистеми та інше) переносяться дуже просто. Досить вибрати зі списку стандартний пульт і перенести всі функціональні клавіші. Перенесення пульта в інтерфейс пристрою займає близько 5-7 хвилин. Щодо пультів від кондиціонерів, то у виробника даної системи існує хмарне сховище безлічі пультів і при підключенні систем кондиціонування програма сама знайде відповідний пульт до вашого кондиціонера і перенесе його в інтерфейс, від вас потрібно лише одне натискання кнопки POWER на пульті кондиціонера. Так само можна переносити і всілякі системи RGB підсвічувань та ілюмінацій.
Налаштування цього пристрою дуже проста та доступна. Про налаштування можна прочитати тут.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner