Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

З музикою веселіше!

З музикою веселіше!

Час йде, і розумний будинок проникає все більше в наше життя, роблячи її ще більш комфортною і безпечною. Він керує освітленням, забезпечує комфортний клімат, стежить за аварійними ситуаціями.

На додаток до всього, наша компанія з цього моменту починає пропонувати і аудіо рішення, яких не було раніше. До них відносяться як портативні колонки, так і аудіо приймачі, здатні «розмовляти мовою розумного будинку».

Що ми отримаємо в результаті? Це дивовижна інтерактивність:

  • Сценарій «Гості» забезпечить потрібне освітлення, клімат і включить легку розташовує музику.
  • Будинок почне готуватися до Вашого пробудження заздалегідь: включить обігрів і теплий пол, а також запустить динамічну мелодію, спонукають до активного дня.
  • Будь-які події та аварійні ситуації можуть бути озвучені акустичною системою будинку. Приємний голос, повідомить про рух за дверима, витік або про необхідність взяти парасольку на випадок дощу.
  • А покидаючи будинок, всі електроприлади і колонки будуть вимкнені.

Це лише невеликий приклад можливостей, які відкриваються при використанні аудіо рішень спільно з Z-Wave обладнанням.

Як це працює?

Багато читачі подумають про те, що ми хочемо розповісти про Z-Wave колонках, але насправді цей протокол дозволяє передавати невеликий обсяг даних. Команда включення реле вимагає мало інформації (всього кілька байт), а от музичний трек може займати 5-20 Мб. Це в мільйон разів більше.

Тому ми будемо застосовувати IP рішення. Це Wi-Fi колонки, ресивери та медіапрогравачі, здатні отримувати команди від розумного будинку. Будь-контролер, такий як Fibaro Home Center 2, має Z-Wave чіп і порт підключення до локальної мережі. Це означає, що він може керувати як Z-Wave обладнанням, так і IP/Wi-Fi пристроями.

Проблеми сумісності

На жаль, більшість виробників музичного устаткування хочуть щоб їх пристроями управляли тільки за допомогою програм, які йдуть в комплекті. Це є найбільшою складністю, оскільки ми не знаємо, які саме команди потрібно відправляти.

У зв'язку з цим ми звертаємося до виробників з проханням змінити стандартну прошивку, а самі створюємо програмні модулі Fibaro, покликані управляти такими пристроями.

У житті все набагато простіше. Ми продаємо обладнання і докладаємо до нього плагіни, які дозволять з ними працювати.

Wi-Fi колонка Broadlink MS1

В рамках даної статті ми хотіли б торкнутися першого музичного продукту Broadlink MS1.

Этот продукт представляет собой Wi-Fi колонку, которая подключается в локальную сеть дома. Общее впечатление очень приятное: продукт выполнен качественно, корпус из софт пластика приятного на ощупь. Интересно то, что сзади установлен низкочастотный динамик, и на удивление такое маленькое устройство реально дает небольшой «бас».

По весу девайс достаточно тяжелый и прочно стоит на столе. Есть аудио выход, поэтому его можно подключить к ресиверу или более мощным колонкам. На корпусе есть регуляторы громкости и кнопка паузы.

Важливо розуміти, що якщо Ви плануєте застосовувати колонку в системі розумного будинку, то необхідно живити її від мережі, щоб вона не засипала. У режимі живлення від батарейок Wi-Fi вимикається, і підключитися до пристрою не вийде.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner