З музикою веселіше!
Час йде, і розумний будинок проникає все більше в наше життя, роблячи її ще більш комфортною і безпечною. Він керує освітленням, забезпечує комфортний клімат, стежить за аварійними ситуаціями.
На додаток до всього, наша компанія з цього моменту починає пропонувати і аудіо рішення, яких не було раніше. До них відносяться як портативні колонки, так і аудіо приймачі, здатні «розмовляти мовою розумного будинку».
Що ми отримаємо в результаті? Це дивовижна інтерактивність:
- Сценарій «Гості» забезпечить потрібне освітлення, клімат і включить легку розташовує музику.
- Будинок почне готуватися до Вашого пробудження заздалегідь: включить обігрів і теплий пол, а також запустить динамічну мелодію, спонукають до активного дня.
- Будь-які події та аварійні ситуації можуть бути озвучені акустичною системою будинку. Приємний голос, повідомить про рух за дверима, витік або про необхідність взяти парасольку на випадок дощу.
- А покидаючи будинок, всі електроприлади і колонки будуть вимкнені.
Це лише невеликий приклад можливостей, які відкриваються при використанні аудіо рішень спільно з Z-Wave обладнанням.
Як це працює?
Багато читачі подумають про те, що ми хочемо розповісти про Z-Wave колонках, але насправді цей протокол дозволяє передавати невеликий обсяг даних. Команда включення реле вимагає мало інформації (всього кілька байт), а от музичний трек може займати 5-20 Мб. Це в мільйон разів більше.
Тому ми будемо застосовувати IP рішення. Це Wi-Fi колонки, ресивери та медіапрогравачі, здатні отримувати команди від розумного будинку. Будь-контролер, такий як Fibaro Home Center 2, має Z-Wave чіп і порт підключення до локальної мережі. Це означає, що він може керувати як Z-Wave обладнанням, так і IP/Wi-Fi пристроями.
Проблеми сумісності
На жаль, більшість виробників музичного устаткування хочуть щоб їх пристроями управляли тільки за допомогою програм, які йдуть в комплекті. Це є найбільшою складністю, оскільки ми не знаємо, які саме команди потрібно відправляти.
У зв'язку з цим ми звертаємося до виробників з проханням змінити стандартну прошивку, а самі створюємо програмні модулі Fibaro, покликані управляти такими пристроями.
У житті все набагато простіше. Ми продаємо обладнання і докладаємо до нього плагіни, які дозволять з ними працювати.
Wi-Fi колонка Broadlink MS1
В рамках даної статті ми хотіли б торкнутися першого музичного продукту Broadlink MS1.
Этот продукт представляет собой Wi-Fi колонку, которая подключается в локальную сеть дома. Общее впечатление очень приятное: продукт выполнен качественно, корпус из софт пластика приятного на ощупь. Интересно то, что сзади установлен низкочастотный динамик, и на удивление такое маленькое устройство реально дает небольшой «бас».
По весу девайс достаточно тяжелый и прочно стоит на столе. Есть аудио выход, поэтому его можно подключить к ресиверу или более мощным колонкам. На корпусе есть регуляторы громкости и кнопка паузы.
Важливо розуміти, що якщо Ви плануєте застосовувати колонку в системі розумного будинку, то необхідно живити її від мережі, щоб вона не засипала. У режимі живлення від батарейок Wi-Fi вимикається, і підключитися до пристрою не вийде.
- Сенсорний вимикач: схеми підключення, пристрій і принцип роботиТехнології не стоять на місці, постійно удосконалюються всі предмети оточуючого нас побуту. Не обійшов прогрес і такий звичний всім предмет, як вимикач світла. Сьогодні у продажу можна зустріти сенсорні різновиди. Вони відрізняються ефектнимСенсорний вимикач: схеми підключення, пристрій і принцип роботи
- Шлюз Livolo C700ZW для розумного будинку - частина 1Перша частина огляду гейта Livolo для управління через додаток на телефоні сенсорними вимикачами Livolo з підтримкою протоколу Zigbee. Описується сам гейт і його підключення до додатка.Шлюз Livolo C700ZW для розумного будинку - частина 1