Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Дешево і сердито! Шість переваг системи безпеки від Broadlink™

Дешево і сердито! Шість переваг системи безпеки від Broadlink™

У наш час людина проводить вдома дуже обмежений час.

Коли в сім'ї і чоловік і дружина працюють, основну частину часу житлове приміщення залишається без нагляду і піддається високому ризику небажаної уваги з боку зловмисників.

 

 

Багато хто з Вас замислювалися над тим, як убезпечити себе, але встановлення повноцінної охоронної системи задоволення досить дороге, особливо якщо врахувати необхідність щомісячних платежів.

На ринку є й прості доступні системи, які при проникненні почнуть видавати страшний звук. Але такі рішення налякають тільки непідготовленого злодія. Якщо ж зловмисник знає, що йому така "пищалка" нічим не загрожує, він не поспішаючи закінчить свою роботу.

 

До недавнього часу на ринку не було серйозної альтернативи, яка могла б поєднати в собі економічність і найголовніше ефективність. Але компанія Broadlink™ знайшла рішення, яке задовольнить навіть самого вимогливого користувача - це система безпеки Ѕ1С.

 

Отже, що таке зистема безпеки S1З від Broadlink™ і чим вона якісно відрізняється від інших товарів на ринку?

 

1. Ви можете розширювати можливості безпеки в будь-який час, система повністю модульна і спілкується радіотехнології. Контролер підтримує до 16 різних датчиків.

*Базовий комплект безпеки S1З оснащений центральним контролером, датчиком руху, датчиком відкриття дверей і ключем віддаленого управління.

 

2. Як і інші продукти Broadlink™ комплект Ѕ1С працює через домашню Wi-Fi мережу, що дозволяє Вам бути на зв'язку з будинком 24 години на добу. Якщо ж хтось спробує зайти до Вас без запрошення - Ви одразу отримаєте push повідомлення на телефон.

 

3. Центральний контролер оснащений звуковою сигналізацією, яка відлякає зловмисника і не дасть скоїть злочин.

 

4. Доступна ціна. Компанія Broadlink™ потурбувалася, щоб Система безпеки Ѕ1С не тільки здійснювала надійний контроль житлового приміщення, але і була доступною для середнього сімейного бюджету.

 

5. Управління та моніторинг за допомогою смартфона. Програмне забезпечення e-Control на стільки добре, що з ним впорається навіть дитина. Крім того воно абсолютно безкоштовно.

 

6. Датчики Системи безпеки Ѕ1С відмінно працюють з іншими продуктами Broadlink™, і можуть виконувати не тільки функцію охорони, але й допомагати у щоденних справах. Наприклад світло може включитися автоматично при спрацьовуванні датчика руху.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner