Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

5 основних причин, за що Ви полюбите Broadlink™

5 основних причин, за що Ви полюбите Broadlink™

Ви ще не розібралися які відмінні риси таять у собі пристрої Broadlink™ і як працюють спільно?

Тоді ознайомтеся з описаними нижче особливостями системи, які вкажуть Вам на значні переваги продуктів Broadlink™ у вирішенні повсякденних завдань.

Готові зробити своє життя простіше і яскравіше?

Тоді поїхали!!

 

1. Broadlink™ пропонує повністю безкоштовне програмне забезпечення для Apple і Android пристроїв.

Ви платите тільки за пристрій, а мобільне ПО e-Control зв'яже воєдино всі продукти і побудувати свій Розумний будинок за воістину доступні гроші.

 

2. Всі пристрої працюють від Вашої домашньої Wi-Fi мережі і підтримують віддалений доступ через 2G/3G/Wi-Fi на Вашому смартфоні. Управляйте продуктами віддалено, навіть на відстані кілометрів.

Включити кондиціонер поки Ви їдете з роботи в жаркий літній день? А може Ви хочете вранці прокидатися під улюблений телеканал замість будильника? Або Ви бажаєте заощадити на опаленні і шукайте рішення як тримати температуру в будинку на зазначеному рівні? Ми пропонуємо Вам готові рішення, які задовольнять всі Ваші потреби.

 

3. Модульна система. По мірі необхідності Ви завжди зможете додавати нові пристрої, тим самим розширити можливості контролю вашого будинку.

У Вас з'явилися нові домашні прилади або зовсім плануєте переїзд? І що тепер, залишати Розумний будинок на минулому місці? Пристрої Broadlink™ позбавлять Вас складного вибору. Ці незамінні помічники легко поміняють місце разом з Вами. Розширюйте функціонал, пробуйте нові можливості - все інтуїтивно зрозуміло і просто.

 

4. Свобода у створенні сценаріїв для автоматизації процесів в будинку. Ви самі задаєте принцип роботи кожного пристрою або взаємодії їх один з одним. Інтерфейс програми e-Control настільки "дружелюбний", що Вам не знадобиться допомога фахівця.

Вам нема чого кожен раз натискати кнопки. Ви хочете створити оптимальний мікроклімат в кімнаті - один раз налаштуйте пристрою Broadlink™ і надалі система буде робити все за Вас. Це дуже зручно!

 

5. Підтримка виробника. Періодично всі пристрої отримують нову версію, яка відкриває нові функціональні можливості.

У Вас є питання та побажання? Наші продукти розвиваються щодня і ми будемо вдячні якщо Ви поділитеся з нами своїми ідеями.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner