Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

6 причин чому Ви можете пошкодувати, що у Вас ще немає Розумної розетки від Broadlink

6 причин чому Ви можете пошкодувати, що у Вас ще немає Розумної розетки від Broadlink

Що таке Розумна розетка SP contros і навіщо вона взагалі потрібна?

Нижче ми спробуємо навести найбільш часто зустрічаються приклади, коли Розумна розетка від Broadlink покращить Ваше життя і позбавить від турбот.

 

1. Уявіть собі, що Ви холодним осіннім вечором повертаєтеся з роботи, а вдома Вас чекає незатишна прохолода. Аж самому хитко!!! А що якщо обігрівач включиться за 20 хвилин до Вашого приїзду? Зовсім інші відчуття, чи не правда?

 

2. А як часто Вас мучать сумніви, що після ранкової прасування Ви, або хтось із членів сім'ї, забув вимкнути праску? І що Ви робите в такому разі? Цілий день думаєте про праску замість того щоб зайнятися важливими справами, чи відкладаєте все і їдете додому перевіряти? З розумною розеткою жодних проблем - вимикайте віддалено, просто на екрані смартфона!

 

3. Бойлер споживає занадто багато електроенергії, хоча Ви користуєтеся гарячою водою кілька разів на добу? Починайте економити!!! Встановіть графік включення/вимикання тільки тоді, коли Вам це необхідно!

 

4. У Вас є енергоємне обладнання і Вам необхідно контролювати кількість споживаної електроенергії? У Broadlink™ і для цього є рішення. SPcc покаже скільки енергії було використано, вважатиме які витрати в грошах Ви понесли і навіть намалює графік споживання для ретроспективного аналізу. Враховуючи можливість роботи з приладами потужністю до 3500 W - це дійсно незамінний інструмент!

 

5. У Вас є торшер або бра в іншому кутку кімнати? Ви майже заснули, але необхідно зробити ці довгі 3 кроки, щоб вимкнути світло? Навіщо себе силовать якщо телефон завжди під рукою. Один дотик по екрану і Вам більше нічого не заважає! Це майже магія!!!

 

6. Ви хочете бути впевнені, що дитина не буде гратися за комп'ютером у вільний час? Не стояти ж над його головою! Встановіть розетку серії SP і вона покаже, коли комп'ютер включився... А далі вже Вам вирішувати як виховувати дітей, Розумна розетка цього не вміє.. :-)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner