Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

"Праска", "Парус" та "Лепесток". Або чим E-Air буде Вам корисний?

"Праска", "Парус" та "Лепесток". Або чим E-Air буде Вам корисний?

1. Що це таке?

E-Air - це набір сенсорів в компактному корпусі від Broadlink™. Усередині вмістилися: датчик температури, датчик вологості, якості повітря, сенсори рівня шуму та світла.

 

2. Що можна з його допомогою контролювати?

Даний пристрій дозволяє тільки збирати інформацію з зовнішнього середовища. Для управління домашньою електронікою є продукти серії SP (Розумна Wi-FI розетка) і RM (Універсальний Wi-Fi пульт).

Ви запитаєте: "навіщо тоді E-Air"? З його допомогою Ви зможете повністю автоматизувати домашні процеси, адже програмне забезпечення дозволяє всім пристроям працювати в повній гармонії і взаєморозуміння. Наприклад: Ви можете включити кондиціонер при температурі приміщення в 24°С, запустити зволожувач повітря, коли розпочався опалювальний сезон або зробити телевізор тихіше при високому рівні шуму. Більше немає необхідності контролювати все самому - програмне забезпечення E-Control зробить це за Вас.

 

3. Як пов'язати показники E-Air з іншими пристроями, щоб автоматизувати їхню роботу?

После установки E-Air нажмите на пиктограмму устройства в мобильном приложении E-Control и нажмите на меню в правом верхнем углу. В появившемся списке выберите "установить взаимодействие" и далее, следуя интуитивно понятному интерфейсу, настройте необходимые параметры для совместной работы E-Air с другими продуктами семейства Broadlink™.

Система позволяет установить логическую цепочку "Если такие параметры тогда выполнить это действие" (IFTTT) и связать данное действие с показателями каждого датчика. 

 

4. Куда я поставлю такую громадину?

Не турбуйтеся, розмір пристрою всього 6.7 см х 6.3 см х 11.5 див. Це близько 2-х сигаретних пачок або як iPhone 6.

Будьте впевнені, що розміри даного продукту дозволить встановити його в будь-якому місці, а стильний дизайн може бути приємним доповненням практично до будь-якого інтер'єру.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner