Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Розумний будинок за 200$! Можливості IFTTT від Broadlink

Розумний будинок за 200$! Можливості IFTTT від Broadlink

Якщо Ви вже розібралися в можливостях кожного пристрою від Broadlink™, давайте більш детально вивчимо як вони працюють разом. Адже це саме той випадок, коли "1+1 = 5". Кожен продукт хороший по своєму, але разом вони надають значно більше можливостей.

 

І для початку давайте розберемо можливості "IFTTT".

IFTTT це абревіатура з англ. "If this then that", або російською "Якщо це, то тоді". Тобто, в разі виконання деяких зовнішніх умов - потрібно зробити необхідну дію вибраним пристроєм.

Необхідно розуміти, що спочатку фіксується зовнішнє умова, тільки після цього виконується задану дію.

 

З якими зовнішніми умовами ми можемо працювати?

З будь-якими проявами зовнішнього середовища, які ми можемо зафіксувати за допомогою спеціальних датчиків. Broadlink™ c цією метою створив продукти серії SR: Датчик мікроклімату E-Air і Система безпеки S1. Детально про ці пристрої Ви можете прочитати на нашому сайті, не будемо на них зупинятися.

Головне зараз виділити, що ці продукти включають в себе датчики температури, вологості, якості повітря, рівня світла і шуму, сенсори руху та відкриття дверей.

 

Як змусити всі домашні пристрої взаємодіяти в залежності від даних, які збирають датчики? Для цього у компанії Broadlink™ є пристрої, які допоможуть Вам керувати домашнім обладнанням як однією системою: Розумна розетка(серія SP) - включає/вимикає з'єднаний з нею прилад, Розумний вимикач (серія TC) - дозволяє керувати світлом, Розумний універсальний пульт (серія RM) - управляє домашніми приладами на інфрачервоному або радіокеруванні, як телевізор, кондиціонер, гаражні ворота і т. д.

 

Тобто Ви ставите певні показники зовнішнього середовища, наприклад "Високий рівень світла", і вказуєте дія, яку потрібно зробити при виконанні цієї умови, наприклад "закрити жалюзі".

 

І щоб все не здавалося дуже складним ось Вам кілька прикладів, з якими кожен з нас стикається щодня:

- Для того, щоб контролювати температуру в будинку Вам необхідно постійно включати кондиціонер/обігрівач і не забути вимкнути його на ніч. Навіщо якщо Ви можете повністю автоматизувати процес?

Якщо Ви хочете, щоб температура в приміщенні завжди залишалася в межах 22-23°C, просто один раз налаштуйте пристрою Broadlink™ і більше не буде потреби робити щось самостійно. Датчик E-Air виміряє рівень температури в приміщенні з точністю до 0,5°C і коли вона вийде за вказані межі - дасть сигнал Універсального пульта включити кондиціонер або Розумною розетки включити обігрівач, і також вимкне його, коли мікроклімат в кімнаті досягне бажаного рівня.

 

Другий приклад - Ви заходите в темне приміщення і починаєте на дотик шукати вимикач. А що якщо світло буде включатися автоматично, коли вхідні двері відкривається? Для цього один раз налаштуйте взаємодія між датчиком відкриття дверей і Розумним вимикачем TC, щоб більше ніколи не хвилюватися про це в майбутньому.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner