Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

7 чинників, які змусять Вас задуматися про створення Розумного будинку разом з Broadlink

7 чинників, які змусять Вас задуматися про створення Розумного будинку разом з Broadlink

Що таке будинок для сучасної людини? Ми не будемо розбирати всі значення цього слова, але "торкнемося" той факт що, для багатьох слово будинок пов'язано з комфортом і затишком. Чим зручніше людині в побутовому сенсі, тим вільніше він почувається вдома, тим менше відволікається і дратується через дрібниці, тим більше часу і енергії витрачається на потрібне і значуще. Ми звикли до того, що такі речі як гарна картина або зручне крісло радують не тільки око, але і наше тлінне тіло.

 

 

У 21 столітті, в еру розвитку технологій та інтернету, ми сміливо можемо розширити поняття комфорту у нашому домі, додавши туди не тільки елементи інтер'єру, але і нові можливості, які дарувала нам сучасна інженерія – «Розумний дім»!.

Все частіше люди задаються питанням, що таке «Розумний будинок», і яка ціна питання? На ринку України представлено безліч компаній, які займаються створенням Розумних будинків, специфіка яких покликана керувати домашніми побутовими приладами через планшет або смартфон, а також на автоматизувати деякі процеси. Вартість таких будинків починається від €1000 і не має меж. У нашій країні «Розумний будинок», в першу чергу, акцентується на іміджі і комфорті, в європейських країнах на першому місці – енергозбереження і комфорт. Компанія Broadlink™ змогла об'єднати в собі всі три показника: економію, комфорт, імідж, створивши готові коробкові рішення для «Розумного будинку» при незначних витратах, при цьому ціна на пристрої починається від €19.

 

 Чому Broadlink™?

  1. Доступні ціни. По-справжньому конкурентна ціна, крім того, ви самі визначаєте, які пристрої вам потрібні.

  2. Управління через смартфон / планшет. Забудьте про дорогі контролерах, центром управління в Розумному будинку від Broadlink™ виступає ваш смартфон або планшет, крім того, програмне забезпечення Broadlink e-Control™ абсолютно безкоштовно і доступно для скачування на Google Play для Android і в AppStore для iOS.

  3. Без ремонту і без виклику спеціалістів. Якщо у вас вже зроблений ремонт, і ви хочете, щоб ваш будинок «порозумнішав», Розумний будинок з Broadlink™ - це рішення проблеми. Встановлення та налаштування пристроїв інтуїтивно проста і не вимагає витрат на послуги фахівців.

  4. Модульна система. Почніть з самого простого і по мірі необхідності додавайте пристрої для свого Розумного будинку в будь-який час. Всі продукти Broadlink™ доповнюють один одного і розширюють можливості.

  5. Автоматизація. Виробник подбав про те, щоб пристрої працювали без постійної участі людини. Мобільний додаток e-Control пов'язує роботу всіх продуктів Broadlink™, і Ви можете з легкістю створювати ланцюжка дій для повної автоматизації житлового простору.

  6. Без проводів. Немає необхідності тягти через всю квартиру проводу або переплачувати за дороге обладнання, домашній Wi-Fi - це все що потрібно для організації роботи.

  7. Віддалене керування. Завдяки новим технологіям, ви зможете управляти технікою, будучи за межами вашого будинку, через смартфон з GPRS/3G/Wi-Fi інтернетом. Тільки уявіть собі, що ви зможете включити обігрівач по дорозі додому для того, щоб прибути вже в теплий будинок, або що ви включаєте світло в квартирі, перебуваючи у відпустці, тим самим відлякує зловмисників з поганими намірами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner