Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Нові функції - Нові враження. Насолоджуйтесь улюбленими ритмами разом з Broadlink MS1

Нові функції - Нові враження. Насолоджуйтесь улюбленими ритмами разом з Broadlink MS1

Раніше ми вже ознайомили вас з можливостями аудіосистеми Broadlink MS1, такими як: відтворення потокової музики з безкоштовної онлайн-бібліотеки; відтворення ваших улюблених аудіо файлів з MicroSD-накопичувача; наявністю 6-ти фізичних кнопок, що дозволяють запрограмувати швидкий доступ до ресурсу аудіо; функцією будильника; IFTTT - взаємодією з усіма пристроями родини Broadlink.
Сьогодні ми розповімо про ще одну корисну опцію - відтворення аудіо використовуючи технології: DLNA або AirPlay.
У цій статті ми спробуємо коротко описати, що це за технології, дамо посилання на існуючі медіаплеєри для Android та iOS, а також розкажемо, як переключити Broadlink MS1 у відповідний режим. Отож:

 

 

DLNA (Digital Living Network Alliance) — стандарт, який дозволяє сумісним пристроям передавати та приймати у домашній Wi-Fi або Ethernet мережі різний медіа-контент, а також відтворювати його онлайн (у поточному часі).

 

AirPlay — це назва технології і протоколом, розроблена компанією Apple, при використанні якої забезпечується бездротова потокова передача медіа-файлів між сумісними пристроями. Через AirPlay аудіо-дані можуть передаватись з медіапрогравача (наприклад з iTunes) на будь-які пристрої сумісні з AirPlay.
 

 

Для того щоб прослуховувати улюблену музику з смартфона або планшета Вам знадобиться програмне забезпечення, яке ви зможете скачати з GooglePlay або AppStore. Представляємо вам рейтинг найпопулярнінших з них:

- Top 10 DLNA Streaming Apps For android

- Top 10 DLNA Streaming Apps For iPhone & iPad

 

У нашому Шоу-Румі, ми використовуємо медіа плеєр AllConnect, легкий у користування та з красивим інтерфейсом, що в свою чергу дозволяє за декілька секунд почати прослуховування:

 
 
DLNA and AirPlay

 

 

 
DLNA and AirPlay

 

 

 
DLNA and AirPlay

DLNA and AirPlay

DLNA and AirPlay і Broadlink MS1

 
 
4/4

Таким чином, завдяки цим двом технологіям, Ви зможете транслювати аудіо-контент з домашніх пристроїв. Щоб перевести Broadlink MS1 в режим DLNA, AirPlay потрібно двічі та швидко натиснути на кнопку з зображенням Wi-Fi, індикатор кнопки винен статі оранжевого кольору, це буде означати, що MS1 готовий до приймання потокового аудіо-контенту.

 

Насолоджуйтесь Вашою улюбленою музикою де б ви не були, разом з портативною аудіосистемою Broadlink MS1 та звуком від JBL™

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner