Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Сенсорне управління жалюзі

Сенсорне управління жалюзі

Багато хто з нас вибирають жалюзі, як перевірена практичне рішення закриття вікон.

Проте, небагато з нас знають, що Вам більше не потрібно буде вручну, тягнути за мотузку вниз та вгору, щоб управляти жалюзі, це може бути зроблено одним натисненням кнопки за допомогою сенсорних вимикачів Livolo для жалюзі.

Стильний вимикач для жалюзі

Сенсорний вимикач для штор Livolo виглядає ідеально як всі інші настінні сенсорні вимикачі. Їх вигляд такий же, як електричні вимикачі, це означає, що можливо їх спільне використання з продукцією Livolo. Ви збережете тонку лінію дизайн інтер'єру в нашому домі.

Ексклюзивний зовнішній вигляд, сучасна технологія, а також ряд корисних прихованих функцій на додаток до практичності, має важливе значення для такого пристрою.

Сенсорний вимикач з кришталю сучасного дизайну буде насправді те, що Вам потрібно. Стримана підсвічування допоможе знайти вимикач в темряві. Тривалий термін служби загартованого скла вогнетривкі матеріали гарантують тривалу і безпечну роботу вимикача, і це лише деякі з переваг вимикачів з багатьох, які роблять його ідеальним для всіх житлових приміщень, будь то сучасний або навіть більш традиційний стиль.

 

Простота і зручність

Сам по собі той факт, що пристрій виглядає добре, не достатньо, щоб прийняти рішення купити сенсорний вимикач. Зверніть увагу - зручність і простота використання, якість матеріалів. Livolo має дві спеціальні сенсорні кнопки, одна для відкриття, друга для закриття штор.

Короткочасне натискання сенсора призведе до відкриття або закриття жалюзі. Нам немає необхідності тримати палець на сенсорі все це час. Вимикач сам відключитися через деякий час. Якщо ви хочете зупинити рух жалюзі, все, що вам потрібно зробити, це ще раз натисніть на відповідну кнопку вимикача. Ну, що ще може бути простіше?

 

В квартирі можуть бути крихітним ювелірне

Сенсорний вимикач жалюзі Livolo не тільки модно, але і полегшують повсякденне життя. Вони витончені коштовності нашої квартири, чим можемо пишатися.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner