Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Типи освітлення

Типи освітлення
Найважливіший елемент створення комфортного простору — це освітлення.

 

Повертаючись ввечері додому, ми звичайно включаємо світло, і кімнату насичують м'які промені комфортного світла.

Освітлення створює атмосферу затишку і умиротворення, виділяє потрібні зони і акцентує увагу на деталях. Він змінює колір і структуру, приховує недоліки і підкреслює красу предметів інтер'єру. Ніж вірніше організований світло в квартирі або в будинку, тим краще сприйняття багатовимірності простору. Для того щоб вірно підсвітити приміщення або якусь його частину, необхідно розуміти при застосуванні якого типу освітлення можливо досягти того чи іншого результату.

Головний інструмент-це світильники.

Всі світильники розрізняються спрямованістю світлового потоку. Розрізняють деякі його типи:

Прямий:

Потік світла направлений безпосередньо на освітлену поверхню. Світло при даній події яскравий, а контрастні тіні. Прототип такого типу освітлення: прожектор або настільна лампа.

Відбитий:

Промінь спрямований на певну поверхню, відбиваючись від якої він рівномірно розподіляється і може дати м'який світло без гострого контрасту з тінню. Світло може бути спрямований на стіни або стелю. За таким принципом легко створити підсвічування стелі, сховавши за карнизом галогенні лампи.Розсіяне:

Потік світла, проходячи крізь напівпрозорий екран (матове або кольорове скло, тканину або декоративний папір) рівномірно освітлює простір приміщення.

Тіні при цьому ніжні і розмиті. Це самий комфортний для людини вид освітлення. В якості джерел можливо використовувати бра, лампи, торшери.

Змішаний:

Неодноразово в одному однієї основі світла об'єднано воєдино кілька типів освітлення. Блискучий прототип змішаного типу — це лампа з текстильним абажуром над обіднім столом. Її рівний світло спрямований на поверхню столу, а розточений — на інший простір кімнати.

 

Для будь-яких типів освітлення найбільше будуть цікаві сенсорні вимикачі.

Спочатку, під поняттям сенсорні вимикачі, малися на увазі вимикачі з контактною пластиною, при дотику до якої відбувалося включення-відключення навантаження. У сенсорних вимикачах відсутні механічні рухомі частини.

З появою новітніх пристроїв, поняття про сенсорних вимикачах трохи змінилося. Відтепер під поняття «сенсорний вимикач» потрапляють всі девайси, для управління якими не потрібно застосування якого-небудь прямої фізичної дії.

Сенсорні вимикачі широко використовуються в монтажі схем «розумного будинку». Однак можуть встановлюватися і в звичайній схемі освітлення. Для найбільшої зручності багато сенсорні вимикачі мають пультом дистанційного керування, за допомогою якого можна на відстані управляти не тільки одним, але і кількома однотипними сенсорними вимикачами.

Однак сенсорні вимикачі додатково оснащені датчиками температури, освітленості, руху та іншими хитрощами. Вимикачі з датчиками руху — найбільш популярний варіант, який позбавляє від неприємних вражень при вході в порожню квартиру в темний час доби.

Сенсорні вимикачі з датчиками температури доцільно застосовувати в тому випадку, коли до пристрою крім приладів освітлення підключається кондиціонер або електричний камін. Вимикачі з датчиками освітленості неодноразово застосовують для вуличних ліхтарів на ділянці біля оселі, а також для охоронної системи освітлення периметра.

Як і прості вимикачі, сенсорні пристрої можуть встановлюватися для одного або декількох споживачів з роздільним керуванням їх роботою. Так, поставивши сенсорний вимикач для многоламповой люстри, можливо управляти будь лампою роздільності або, при намірі, змонтувати ланцюг таким чином, щоб лампи включалися групами.

Характерною особливістю роботи сенсорних вимикачів є можливість плавного включення освітлювальних або інших електроприладів, а також регулювання потужності кожного з них за допомогою сенсорної панелі або пульті дистанційного управління.

Якщо об'єднати правильне освітлення та встановлення сенсорних вимикачів, то є прекрасна можливість подарувати затишок, тепло і спокій Вашого будинку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner