Сенсорні вимикачі
Сенсорні вимикачі – новий термін в області електротехніки і прийшов в наш побут завдяки бурхливому розвитку електроніки. З плином часу електроніка стає все менше і менше за розмірами і завдяки сучасним технологіям з'явилася можливість управління мережами високої напруги пристроями дуже малого розміру. Компактність і економічність, а також тривалий термін служби дали розвиток сенсорних технологій.
Перемога мікроелектроніки і нових технологій
Сенсорні вимикачі отримали швидке і широке поширення виходячи з точки зору зручності користування і високої надійності приладу. Після технологічного прориву і випробувань сенсорні вимикачі відразу ж зайняли провідне місце у всіх галузях техніки, починаючи від мобільних телефонів і закінчуючи складними пристроями в автомобілебудуванні.
Пристрій досить складно в своєму розумінні, але складається з декількох основних частин, які забезпечують роботу. В основі своїй стоїть процесор або мікросхема з управлінням сигналу, в залежності від типу призначення. Другим за значимістю йде сам сенсор, який в залежності від функції приладу видає команду на процесор, і це третій вид комутаційного складового з якому загалом і пов'язаний сам прилад. Включення, вимикання світла, зміни різних терморегуляторів, таймери, просто командні функції – тепер все це розміщується в пристрої малого розміру. Не менш головною особливістю є висока надійність даних сенсорних вимикачів або регуляторів у зв'язку з відсутністю механічної частини, тим самим в нашому пристрої немає частин для зносу і поломок, тим самим забезпечуючи тривалу експлуатацію і безперебійну роботу.
Застосування в побуті, як поліпшення комфорту і рівня життя
Щоденне використання різних приладів та їх функціями управління за допомогою сенсорних пристроїв нам значно полегшують життя і наш побут. Велику популярність сенсорні вимикачі завоювали в управлінні світлом. З'явилося ряд нових і комфортних функцій без збільшення розміру самого пристрою. Включення і виключення світла, плавне регулювання рівня яскравості, системи регулювання тимчасовим включенням і вимиканням, автоматичне управління і найголовніше висока безпека. Тепер одним дотиком ви зможете розпоряджатися складними функціями будь-якого приладу і навіть цілої системи.
Різноманітність видів сенсорних систем досягло високого розвитку і найголовніше, що вже повністю доступні в ціні практично будь-якому користувачеві. Залишається продумати безпосередньо функціональність системи і що ви хочете отримати в результаті і просто підібрати прилад. Якщо у вас знання не високі на тему сенсорних вимикачів і приладів, намагайтеся звертатися до фахівців. Правильна консультація і невелике вивчення завжди допоможуть вам уникнути зайвої витрати грошей і втрат часу.
- Сенсорний вимикач: схеми підключення, пристрій і принцип роботиТехнології не стоять на місці, постійно удосконалюються всі предмети оточуючого нас побуту. Не обійшов прогрес і такий звичний всім предмет, як вимикач світла. Сьогодні у продажу можна зустріти сенсорні різновиди. Вони відрізняються ефектнимСенсорний вимикач: схеми підключення, пристрій і принцип роботи
- Шлюз Livolo C700ZW для розумного будинку - частина 1Перша частина огляду гейта Livolo для управління через додаток на телефоні сенсорними вимикачами Livolo з підтримкою протоколу Zigbee. Описується сам гейт і його підключення до додатка.Шлюз Livolo C700ZW для розумного будинку - частина 1