Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Сенсорні вимикачі

Сенсорні вимикачі

Сучасні електропобутові прилади все частіше оснащені сенсорним управлінням. Ця нова технологія останнім часом використовується і в світлових вимикачах. По зовнішньому дизайну сенсорні вимикачі світла являють собою рівну скляну пластину з нанесеною на неї розміткою, завдяки чому гармонійно вписуються в інтер'єр вашої квартири. Сенсорні вимикачі регулюють освітлення в будинку: виконують функції включення – виключення, змінюють яскравість і спрямованість світла.
Вбудований сенсорний вимикач оснащений світлодіодним підсвічуванням, що сигналізує про місцезнаходження сенсорного вимикача в темній кімнаті.

Переваги сенсорного вимикача
Сенсорний вимикач аскетичний і зручний у використанні; він може приєднуватися до всіх типів ламп; більш економічний у порівнянні зі звичайним вимикачем; сприяє продовженню терміну служби ламп; забезпечує пожежну безпеку пристрою. Існує кілька різновидів сенсорних вимикачів. Вибір можна зробити, підібравши оптимальне для вас пристрій.
 

Ємнісний сенсорний вимикач світла
Сенсорний настінний вимикач функціонує в наступному вигляді: ви злегка доторкаєтеся до панелі, і вмикається або вимикається освітлення.
 

Сенсорний вимикач з пультом
Радіокерований вимикач забезпечує можливість керувати освітленням у будь-якому з приміщень офісу з відстані до 30 метрів, наприклад, можна включити світло в передпокої, перебуваючи на кухні та ін. Радіокерованим вимикачем управляють і без пульта управління, доречно включати освітлення і дотиком до сенсорної зоні вимикача. Новітні розробки дозволяють керувати освітленням через мобільний пристрій iPad/iPhone.
 

Сенсорний вимикач з мікропроцесором
Використання даної конструкції сенсорного вимикача диктується прагненням до економії енергії. Автоматичне відключення вимикача, після відключення електрики в будинку або квартирі дозволяє економити електроенергію, що витрачається при оствленом у включеному стані за запапрке вимикача світла.
 

Сенсорний безконтактний вимикач на основі датчика обсягу
Сенсорные бесконтактные выключатели на основе датчика объема очень удобны для применения как в быту, так и в общественных учреждениях. Датчики таких выключателей реагируют на появление человека, животного или автомобиля (в гараже, туннеле), включая при этом свет и выключая его через некоторое время после прекращения движения в определенной зоне. Бесконтактные сенсорные выключатели бывают инфракрасные, реагирующие на тепловое излучение тела человека, и акустические, реагирующие на звук: голос, хлопок или минимальный шум, создаваемый при движении.
 

Проходной сенсорный выключатель
Особенность проходных сенсорных выключателей заключается в том, что с их помощью можно осуществлять отключение освещения из нескольких мест. Проходные выключатели света, в свою очередь, подразделяются на концевые и промежуточные. Для подключения сенсорного выключателя освещения в двух местах используются два концевых выключателя. Если делается включение более чем в двух местах, то применяется необходимое количество промежуточных выключателей света.
 

Диммер сенсорный выключатель
Для регулирования интенсивности освещения используется сенсорный диммер. Фактически регулятор освещения может быть установлен на любом из видов сенсорных выключателей. Он позволяет регулировать силу света от очень яркого до приглушенного освещения. Еесли вы хотите купить сенсорный выключатель, то, необходимо выбрать, место установки. Например, в гостиной с большой люстрой, радиоуправляемый сенсорный выключатель удобнее поместить на входе. Устанавливая прибор в ванной и туалете, лучше монтировать его в коридоре. Наиболее оптимальной высотой установки является расстояние от пола 1 - 1, 5 метра.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner