Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Нове слово у дизайні Вашого будинку. Сенсорні вимикачі Livolo

На зміну "клавішам" приходять нові сенсорні вимикачі із широким спектром можливостей. Вночі Вам більше не доведеться шукати на дотик вимикач - сенсорний має вбудоване підсвічування із споживанням менше 0,1 мВт. В

ам не доведеться пробиратися в темряві до ліжка, боячись наступити на домашнього улюбленця, – певний тип сенсорних вимикачів має вбудовану систему дистанційного керування з пульта.


Лицьова панель виконана з оптичного скла, завдяки чому панель вимикача не тільки стійка до механічних пошкоджень, але й надзвичайно зручна у догляді.
Колірне виконання сенсорних вимикачів представлено двома варіантами – чорним та білим.
В одній панелі може бути до 4 сенсорних зон (вимикачів).
Крім того, певний тип сенсорних вимикачів має вбудовану систему дистанційного керування з пульта (пульти в сенсорному та кнопковому виконанні).
Можлива комутація 2 вимикачів для керування одним джерелом світла (прохідні вимикачі).
Для встановлення та підключення вимикача не потрібно вносити будь-яких змін до електропроводки, оскільки він підключається до ланцюга за стандартною схемою.
Вимикач має функцію автоматичного вимкнення при обриві ланцюга. У разі перегорання лампочок у ланцюзі навантаження, вимикач переходить у стан "вимкнено".

На додаток є серія розеток, які витримані в одному стилі з вимикачами.

Можливе замовлення необхідного Вам кольорового та функціонального виконання розетки (чорний або білий колір, до 6 розеток в одній лінії, можливе комбінування з вимикачами)!
Вся продукція європейського стандарту.

 

Гарантія 1 рік

 

Доставка та оплата

  • Самовивіз — Київ, біля метро Берестейська
  • Доставка по Києву
  • Доставка по Україні.


Можлива доставка в передмістя Києва, ціна обговорюється по телефону.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner