Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Сенсорні вимикачі з радіоуправлінням LIVOLO шикарний та сучасний погляд навіть у дрібницях

Сенсорні вимикачі з радіоуправлінням LIVOLO являють собою вишукане і оригінальне рішення для дизайну будинку, офісу або квартири. Зовнішня панель сенсорного вимикача виготовлена із загартованого скла білого або чорного кольору.

Увімкнути або вимкнути сенсорний вимикач Livolo можна не тільки простим дотиком, але і використовуючи пульт дистанційного управління Livolo. В положенні «вимкнено» - зона для дотику підсвічується синім кольором, а в положенні «включено» - зона для дотику підсвічується червоним кольором.
Всі вимикачі та розетки встановлюються в стандартну монтажну коробку.

Щоб замінити старий вимикач на сенсорний фірми LIVOLO - не потрібно міняти монтажну коробку або електропроводку.
До однієї лінії навантаження вимикача можна підключити до 1 кВт. Світлорегулятори (диммери) дозволяють плавно змінювати яскравість освітлення вашого джерела світла. До одного светоругулятору можна підключити навантаження до 0,5 кВт.

Компанія broadlink.in.ua представила сенсорні вимикачі

Компанія http://broadlink.in.ua/ оголосила про оновлення товарної лінійки сенсорних вимикачів світла марки Livolo. Нова колекція вимикачів виконана в сучасному high-tech стилі: стрімкі прямі лінії, мінімалізм в деталях, максимальна функціональність, ергономічність, що дозволяє вписатися вимикача в абсолютно будь-який інтер'єр. Такий дизайн припаде до смаку любителям високих технологій і ультрасучасного стилю.
Крім оформлення нова лінійка сенсорних вимикачів володіють ще однією виразною рисою – здатністю вільної компонування з іншими вимикачами або розетками марки Livolo. Так як вимикачі встановлюються в скляні рамки від розеток, їх можна комбінувати в блоки по 3,4 або навіть 5 постів в будь-якому поєднанні. Це дасть можливість налаштувати управління світлом під себе самому вимогливому покупцеві, цінителю зручності і функціональності повсякденно використовуваних девайсів.
Оновлена колекція сенсорних вимикачів Livolo в інтернет-магазині Livolo.kiev.ua представлена вимикачами світла з підсвічуванням, прохідними вимикачами, диммерами і вимикачами для рольставен. Так само всі нові моделі можуть бути доповнені модулем дистанційного керування для регулювання світлового освітлення за допомогою пульта.
Крім основної продукції Livolo.kiev.ua можна купити скляні рамки для вимикачів, виконані в різних кольорах, адаптери для світлових ламп, кілька варіантів пультів ДУ.
Розетки і сенсорні вимикачі Livolo – це нестандартне рішення звичних речей. Компанія Livolo.kiev.ua пропонує придбати оригінальну продукцію Livolo, сертифіковану та допущену для продажу на український ринок. Крім документації компанія надає гарантію на всі вироби, що продаються в магазині, що становить 12 місяців з дня покупки.
Ознайомитися з новою товарною лінійкою вимикачів Livolo можна на офіційному сайті магазину Livolo.kiev.ua, на якому також можна зробити замовлення або ж зв'язатися з нашими менеджерами для отримання відповідей на будь-які питання стосовно продукції.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner