Сенсорні вимикачі. Що це?
Принцип роботи
Принцип роботи сенсорного вимикача простий. Сенсорний вимикач складається з 3 частин: сенсорний елемент, комутаційна силова частина і напівпровідникова схема аналізу та управління. Щоб увімкнути/вимкнути світло, досить просто доторкнутися до чутливої панелі. В деяких моделях можна навіть налаштувати датчик наближення. Тобто, щоб увімкнути світло, досить піднести руку близько до сенсорної панелі.
Достоинства сенсорных выключателей
Справедливости ради стоит сказать, что этих самых достоинств у данного устройства просто масса. Сенсорные выключатели обходят своих механических «предшественников» практически по всем параметрам. Рассмотрим основные преимущества новых выключателей.
Безопасность
Дело в том, что у данного устройства вся силовая составляющая находится далеко от сенсорной панели. Благодаря этому, риск удара током сводится к 0. Вы можете спокойно пользоваться выключателем даже с мокрыми руками.
Удобство
Нужно понимать, что это далеко не просто эффектная игрушка.
Сенсорні вимикачі вкрай практичні. По-перше, його легко знайти в темряві, так як він світиться м'яким світлодіодним світлом. По-друге, вимикач дозволить вам вберегти себе від яскравого спалаху світла, адже тут він загоряється плавно. Це особливо актуально у випадку, якщо потрібно увімкнути світло серед ночі. По-третє, сенсорні вимикачі сумісні з будь-якими типами ламп. По-четверте, це функціональність. Деякі моделі вимикачів дозволяють управляти не тільки світлом, але і деякими електроприладами. Ви так само можете налаштувати управління світлом в декількох приміщеннях з одного вимикача. Сучасний ринок здатний запропонувати величезну кількість варіантів з різними можливостями. По-п'яте, тиха робота. Під час включення/вимикання немає протилежного клацання вимикача, так як немає механічних елементів. Перераховувати зручності можна довго.
Надежность и экономичность
Так как сенсорные выключатели не имеют механических элементов, изнашиваются они значительно меньше классических. Это же и позволит вам, в конечном итоге, сэкономить на замене. Кроме того, здесь используются микросхемы, вместо устаревших контактов. Такая система позволяет исключить возможность замыкания, а значит – продлить срок службы выключателя. Плавное включение/выключение света, кстати, не только бережет ваши глаза, но и продлевает службу ламп освещения. Что, опять-таки, позволяет неплохо сэкономить.
Стиль
Ну і, звичайно ж, сенсорний вимикач дуже стильно виглядає. Особливо, якщо ви створили у себе сучасний інтер'єр. Такий футуристичний елемент впишеться просто ідеально.
- Сенсорний вимикач: схеми підключення, пристрій і принцип роботиТехнології не стоять на місці, постійно удосконалюються всі предмети оточуючого нас побуту. Не обійшов прогрес і такий звичний всім предмет, як вимикач світла. Сьогодні у продажу можна зустріти сенсорні різновиди. Вони відрізняються ефектнимСенсорний вимикач: схеми підключення, пристрій і принцип роботи
- Шлюз Livolo C700ZW для розумного будинку - частина 1Перша частина огляду гейта Livolo для управління через додаток на телефоні сенсорними вимикачами Livolo з підтримкою протоколу Zigbee. Описується сам гейт і його підключення до додатка.Шлюз Livolo C700ZW для розумного будинку - частина 1