Кошик
284 відгуків
Компанія Ліволо Україна
+380 (44) 232-39-92Відділ продажів
+380 (67) 258-33-88Відділ продажів
+380 (67) 259-40-80Бухгалтерія
+380 (67) 220-92-14Сервісний центр
Додати відгук

Компанія Livolo представила сенсорні вимикачі

Компанія Livolo оголосила про оновлення товарної лінійки сенсорних вимикачів світла марки Livolo. Нова колекція вимикачів виконана в сучасному high-tech стилі: стрімкі прямі лінії, мінімалізм в деталях, максимальна функціональність, ергономічність, що дозволяє вписатися вимикача в абсолютно будь-який інтер'єр. Такий дизайн припаде до смаку любителям високих технологій і ультрасучасного стилю.


Крім оформлення нова лінійка сенсорних вимикачів володіють ще однією виразною рисою – здатністю вільної компонування з іншими вимикачами або розетками марки Livolo. Так як вимикачі встановлюються в скляні рамки від розеток, їх можна комбінувати в блоки по 3,4 або навіть 5 постів в будь-якому поєднанні. Це дасть можливість налаштувати управління світлом під себе самому вимогливому покупцеві, цінителю зручності і функціональності повсякденно використовуваних девайсів.

 
Оновлена колекція сенсорних вимикачів Livolo в інтернет-магазині http://broadlink.in.ua/ представлена вимикачами світла з підсвічуванням, прохідними вимикачами, диммерами і вимикачами для рольставен. Так само всі нові моделі можуть бути доповнені модулем дистанційного керування для регулювання світлового освітлення за допомогою пульта.


Крім основної продукції http://broadlink.in.ua/ можна купити скляні рамки для вимикачів, виконані в різних кольорах, адаптери для світлових ламп, кілька варіантів пультів ДУ.
Розетки і сенсорні вимикачі Livolo – це нестандартне рішення звичних речей. Компанія Livolo.kiev.ua пропонує придбати оригінальну продукцію Livolo, сертифіковану та допущену для продажу на український ринок. Крім документації компанія надає гарантію на всі вироби, що продаються в магазині, що становить 12 місяців з дня покупки.


Ознайомитися з новою товарною лінійкою вимикачів Livolo можна на офіційному сайті магазину http://broadlink.in.ua/, на якому також можна зробити замовлення або ж зв'язатися з нашими менеджерами для отримання відповідей на будь-які питання стосовно продукції.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner