Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Livolo, гарантія

Навіть високоякісні вимикачі Livolo іноді виходять з ладу, - на жаль, це відбувається навіть у кращих товарів. Сенсорний вимикач - складний електро прилад, що складається з десятків електричних деталей. Крім того, можливо, що ви замовили перемикач який не підійшов у ваш інтер'єр, або він не забезпечує бажаного ефекту, можливо у Вас змінився дизайн.
Не переживайте, ми завжди допоможемо Вам виправити дану ситуацію. Замінимо вийшов з ладу вимикач, поміняємо вже куплений вимикач на будь-який інший. Допоможемо поміняти колір білий на чорний або на оборот. Livolo завжди увійде у Ваше становище.

Радість очікування
 
Дизайн квартири завжди є цікавим завданням. Переглядаючи мільйони каталогів, відвідуючи нескінченну різноманітність магазинів домашнього інтер'єру, ви витрачати години в інтернеті для збору ідей. Якщо бюджет дозволяє, ви можете, замовити дизайнера інтер'єру, який допоможе скласти головоломку хороших ідей і втілити її в вашому домі, про які ви мріяли.
 
Незважаючи на все це, цілком можливо, що з якимось одним аксесуаром ви прийняти неправильне рішення. Вже вдома ви зрозумієте що виявляється один аксесуар не так зручний, як вам здавалося в магазині. Навіть елегантний, незважаючи на блиск кришталю, з якоїсь причини не відповідати стилю вашого будинку на стільки, скільки ви думали. Або в реалії вимикач не такий як ви уявляли собі на основі фотографій. Якщо аксесуар входить в склад фурнітури вимикачів Livolo, питання легко вирішується, все це можна виправити і реалізувати ваші очікування.

 

Задоволення для нас важливо
Для нас більш важливо, щоб бути повністю були задоволені не тільки вимикача, що ви купили, але і решті нашою продукцією також. Саме тому ми пропонуємо вам чудову можливість у випадку, якщо ви не ви отримати від Livolo того, ви очікували.
У цьому випадку, ви маєте можливість повернути товар нам протягом 15 днів, і ми повернемо вам гроші, так що ви не ризикуєте роблячи покупки у нас.
Якщо проблема тільки в кольорі, або виявляється потрібна інша модель - не проблема, не варто турбуватися - ми завжди готові обміняти на товари.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner