Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Сила кольорів: чорний, білий, червоний, синій

Якщо ви думаєте про Livolo сенсорному вимикачі, то, звичайно, ви згадуєте чотири кольори. Чорний і білий колір, тому що вимикачі та інші продукти Livolo доступні в цих двох елегантних кольорах, і синьо-червоне світло, яким світитися сенсор вимикача.
Список кольорів доповнює красу вимикачів і зручність функцій, а також показують вам у якому положенні знаходиться вимикач увімкнено або вимкнено.

Синій, заспокійливий
Синій колір неба і моря - думаючи про них, звичайно, ми розслабляємося і заспокоюємося. Синій колір чистоти, і часто використовується для свідчення прохолоди.
 
Знайомий блакитне світіння Livolo сенсорних вимикачів (OFF) забезпечує безпеку, з одного боку, з іншого боку, розслабляє нас і створити затишну атмосферу, що охоплює темну кімнату.

Білий і чорний - ясність і влада
Головним чином білий це чистота і прозорість, також білий колір ще й символізує добро. Якщо білого у вас занадто багато, він може нести відчуття прохолоди. Білий особливо практичний у важкодоступних місцях, і використовується для розширення простору.

Чорний колір пов'язують з скорботою і темрявою, але цей колір також колір влади-він випромінює елегантність.
Білі і чорні Livolo безсумнівно елегантні вимикачі, вони додають відчуття розкоші всіх приміщеннях, де вони встановлені.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner