Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Розумний будинок

З кожним днем ми чуємо все більше згадок про розумні будинки. Розумний будинок - це будинки оснащені десятками датчиків, які підключені до різних приладів, які виконують певні завдання без нашого втручання.

 

Що робить розумний дім розумний?

 

Термін розумний будинок може здатися футуристичним. Насправді майже впевнений, що ви напевно зустрічали деякі елементи розумного будинку, тільки ви не підозрювали про це. Подумайте, наприклад, датчик руху, який включає світло, коли він виявляє, що ви проходили повз нього. Або датчик температури, який запускає обігрівач, коли в приміщенні стає дуже прохолодно.

 

Звичайно, ймовірно, ви не зустрічали розумний холодильник, який вказує вам, що молоко закінчується термін придатності, або відображення погоди на вхідних дверях.

 

Таким чином, розумний будинок, повний усіляких датчиків, які надсилають сигнали до центрального блоку управління. Цей пристрій керує різними приладами відповідно до вказівок встановлених програм.

 

Livolo вимикачі: невеликий крок до організації розумного будинку

Якщо Ви вже придбали розумний будинок, але все-таки бажаєте його вдосконалити за невеликі гроші без великомасштабного ремонту, ми допоможемо вам зробити кілька невеликих кроків, щоб гарантувати, що ваш будинок стане ще трохи розумнішим.

 

Наприклад, змінивши клавішні вимикачі на елегантні сенсорні перемикачі Livolo, оскільки ці продукти не тільки модні, але й допомагають нам економити енергію, всі розумні елементи забезпечують раціональне використання ресурсів.

 

Димовані перемикачі Livolo може змінювати яскравість, коли в цьому немає необхідності. Стримане червоне підсвічування попереджає нас, що ми забули вимкнути світло за дверима. Перемикач для жалюзі закриє штори, якщо на вулиці занадто жарко, тому вам не потрібно буде користуватися кондиціонером.

 

Так, ці кроки можуть здатися незначними, але як кажуть, копійка гривню береже: трохи зекономленої енергії тут, трохи там, і ви відчуєте значну економію фінансових ресурсів і допомагаєте зробити довкілля чистішим.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner