Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Дизайн, практичність, безпека? Livolo!

Існує місце, де дизайн, практичність і безпека переплітаються між собою, таким чином, створюючи цілковита єдність, якого не вистачає при їх роздільності. Все це в поєднанні з доступними цінами, робить вимикач світла Livolo унікальним на ринку.
 
Дизайн інтер'єру містить велику кількість різних електро пристроїв які багато хто не враховую: вимикачі, розетки, комутатори, телевізійні, комп'ютерні, аудіо та відео розетки

Отримані результати дослідження безпеки, довговічності та естетики з точки зору інтер'єру, втілюються в якості Livolo, який протягом багатьох років може створювати комфорт вашого будинку.

Лампа, жалюзі, двері гаража...

Головною особливістю Livolo є створення зручності і затишку у вашому будинку. В залежності від Ваших уподобань, можливо реалізувати дистанційне керування за допомогою пульта, є моделі які підтримують регулювання яскравості освітлення.

Звичайно, таким же чином можна керувати лампами, жалюзі, або гаражними воротами.

На перший погляд такі можливості здаються дрібницею, тим не менш вони надають більше значення для нього людей, які не мають можливість вставати з ліжка, щоб вимкнути світло перед сном. Або Вам немає необхідності виходити на холод з автомобіля, для того щоб відкрити гаражні ворота, Ви з легкістю зможете зробити це дистанційно.

Загартоване скло, вогнетривкі матеріали, використання сучасних технологій - смарт-чіп.

Вимикач Livolo унікальний тому, що він може служити як елемент дизайну, мінімалістські лінії з ідеальною обробкою. Завдяки простій гладкою формі, вони підходять для будь-якого інтер'єру. Загартоване скло, кришталево гладка поверхня виглядають дуже розкішно.

Чорний і білий кольори добре виглядають на світлих і темних стінах, непомітна підсвічування допоможе легко знайти вимикач в темряві.

Безпека це найважливіша якість, яке характерно всієї продукції Livolo. З вимикачами Livolo вам не потрібно турбуватися про якість. Продукція Livolo ударостійка і вогні стійка, Ваші діти і сім'я в цілому буде в безпеці. Всі перемикачі і роз'єми якісні, купуючи Livolo Ви будете мати річ про яку не треба буде переживати в майбутньому.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner