Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Livolo вимикачі, які не боятися вогню і води

Вимикачі Livolo мають цілий ряд корисних властивостей, завдяки яким їх варто придбати. Лише один зовнішній вигляд чого вартий. Але є і більш важливі практичні міркування, такі як вогнетривкість і вологостійкість.

Через їх особливої конструкції: зокрема загартованої поверхні скла, а також спеціальної внутрішньої структурі.

Для будь-яких приміщень.

Вологостійкість. Тут, звичайно, не варто розуміти, що вимикач може працювати під водою, це було б занадто. Вологостійкість означає, що настінні вимикачі можливо застосовувати в приміщеннях, де вологість вище середнього, або на кухні і ванній кімнаті.

Вологість викликає корозію схем, що може призвести до короткого замикання. У настінних вимикачах Livolo застосовується матеріали які не бояться корозії тим самим попереджаючи вихід з ладу вимикача.

Вам не доведеться шукати інший тип вимикачів і розеток для ванної кімнати та кухні. Лінія дизайну буде витримана по всій Вашій квартирі. У ванній і на кухні у Вас буде присутній розкішний сенсорний вимикач такого ж дизайну як і у всій квартирі.

Не тільки вологостійкі але і вогнестійкі.

Livolo вимикачі мають ще одну важливу особливість - стійкості до вогню, вони не будуть закорочені через застосування розумної технології смарт-чіпа і використання загартованого скла, яке було згадано кілька разів вище.

Це означає, що сенсорний перемикач Livolo цілком безпечний, тобто використання його будинку має першорядне значення. Тому, не соромтеся рекомендувати всім, хто любить красиві речі, але не тільки це – це також високоякісна електро фурнітура, з високим ступенем надійності.

Обираючи продукцію Livolo ви отримуєте не тільки сенсорні вимикачі, але і силові розетки із захисними шторками, телевізійні розетки, інтернет розетки і ін слабкострумові розетки з високим рівнем безпеки, які можуть бути застосовані для по всьому будинку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner