Кошик
284 відгуків
Компанія Ліволо Україна
+380 (44) 232-39-92Відділ продажів
+380 (67) 258-33-88Відділ продажів
+380 (67) 259-40-80Бухгалтерія
+380 (67) 220-92-14Сервісний центр
Додати відгук

Livolo вимикач: непідвладний часу

Коли ми купуємо меблі або аксесуари в квартиру, ми сподіваємося, що вони прослужать нам тривалий час. Але, на жаль, ми часто помиляємося, і в більшості випадків ми повинні визнати, що ніщо не триває вічно.

Згодом вимикачі втрачають свій первинний зовнішній вигляд

Більшість пластикових вимикачів світла, з плином часу або через впливу сонячного світла втрачають свій первинний вигляд. Особливо впадає в очі, якщо вимикач білого кольору, відразу видно коли він втрачає свою первісну красу і жовтіє. Крім того згодом на них з'являються невеликі пошкодження, подряпини, інші сліди на пластику, які потім неможливо приховати.

Найбільша проблема, що марно намагатися очистити перемикач. Витирання, полірування, ми нічого не зможемо зробити з брудно-жовтим кольором матеріалу за специфічних особливостей пластику, то є пластиковий вимикач просто "втомився".

Livolo вимикачі - постійно як новий

Пластик, або інші матеріали, які використовуються в стандартних вимикачах менш стійкі, на відміну від загартованого скла в продуктах Livolo. Вимикачі Livolo не знебарвлюються і залишаються білими, блискучими протягом багатьох років.

Блиск, який ми маємо на увазі буквально, через кристалічної структури Livolo буде притаманний у всьому будинку, у всіх кімнатах від вітальні в спальню.

Стабільність в зайнятому світі

Життя завжди підносить нам сюрпризи, ми потребуємо ніж стабільному, в речах які ніколи б не підводили нас. Такі, як Livolo сенсорні вимикачі, які не знебарвлюються, і це не тільки прості аксесуари для будинку, але і його прикраси.
 
Що можна сказати на закінчення? Час йде, але вимикач Livolo завжди новий!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner