Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Затишне освітлення: диммер

Дивно, наскільки важливе питання освітлення в дизайні інтер'єру. Освітлення додає вид всій квартирі. Згадайте лікарні та освітлення прийомних кабінетів: висвітлення у них створює гнітючу атмосферу, блідість шкіри, неприємні асоціації.

Останній з них неприйнятний для будинку. Дуже яскраве світло в квартирі, також не прийнятний, це ж не майстерня, занадто тьмяне світло також не бажаний, так як він позначається на вашому зорі. Освітлення повинно бути ретельно продумано. Однак використовуючи регулятори освітлення Livolo диммер Вам буде легко це зробити. Світлорегулятор може регулювати яскравість люстри, створюючи дійсно творче мислення, кількома джерелами світла.

Підсвічування меблів, картин, скористайтесь їх висвітлення диммерами, результат буде чудовий.

Простий, але відмінний елемент дизайну, коли світлодіодні стрічки приховані за підставкою для телевізора, книжковою шафою, баром. Підсвічування цих елементів дизайну різною яскравістю освітлення, створить атмосферу від високо технологічної до романтичній обстановці одним дотиком до светорегулятору.

Гарне самопочуття або добробут в нашому домі ...

Якщо розглядати це питання з точки зору практичності, ви також знайдете безліч переваг світлорегуляторів.

Їх доречно використовувати в кожній кімнаті, ванної використовувати різні лампи в правильних місцях. Відмінна ідея, поліпшення настрою, це застосувати різну яскравість освітлення в домашній ванній кімнаті і створити собі настрій як в спа-готелі, Ви відчуєте себе набагато краще.

Працюючи на кухні, іноді необхідний більш цілеспрямований джерело світла, з плавним перемиканням регулятора яскравості.

Не встановлюйте один вимикач!

Всі вимикачі Livolo вписуються в будь-який стиль домашнього інтер'єру. Немає необхідності ховати розетки і вимикачі за шафу. Кришталева структура сенсорної панелі диммера є прикрасою квартири.

Чорний, білий, сріблястий колір або поєднання цих кольорів можливо. В залежності від вашого дизайну, максимальний ефект буде досягнутий, враховуючи ваш вибір.
Сучасна технологія освітлення має велике значення, ми рекомендуємо замінити старі клавішні вимикачі світла на нові сенсорні. На щастя, це зробити зовсім не складно, нові сенсорні вимикачі чудово вписуються в старе місце.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner