Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Дистанційне керування для повного комфорту

Домашній затишок - два слова, які переплетені більш ніж коли-небудь. Затишна квартира, в якій ви кожен день ховаєтеся від неспокійного світу, де ви відпочиваєте від вашої роботи або навчання.

Це Ваша фортеця, яка має всі ваші вподобання. Ми назвемо його затишним будинком якщо він буде служити Вам, навіть, може бути, на перший погляд такими непомітними речами, як вимикачі світла або розетки.

Пульт дистанційного керування для більшого комфорту

Коли дні стають коротшими, або ж на вулиці погана погода, виходити з вашого затишного будинку зовсім не хочеться. Ви відчуваєте себе добре будинку проводячи вечори в вашому улюбленому кріслі з чашкою гарячого паруючої кави. Бувають випадки, коли сидячи в зручному кріслі, вам необхідно трохи більше світла, для цього ви повинні встати і включити додаткову лампу, але Вам так не хочеться вставати з крісла і порушувати свій комфорт.

Гарна новина полягає в тому, що вам більше не потрібно турбуватися в подібних ситуаціях. Достатньо купити Livolo вимикач з дистанційним управлінням, який дозволить Вам легко не встаючи з дивана налаштувати яскравість або включити більше світла.

Які продукти Livolo управляються за допомогою пульта дистанційного управління?

Вимикачі Livolo, а також димери Livolo можна контролювати дистанційно за допомогою пульта дистанційного керування Livolo. Так абсолютно вірно, за допомогою димерів вимикачів є можливість сидячи в кріслі віддалено змінювати яскравість освітлення від тьмяного до яскравого, простим натисканням кнопки на пульті. Плюс до дистанційного управління, у Вас завжди є можливість регулювати яскравість освітлення простим дотиком до вимикача диммери.

У Вас не буде проблеми, якщо ви хочете, вимкнути світло в сусідній кімнаті, так як дистанційне керування може бути на відстані тридцяти метрів. Наприклад, вам не потрібно йти на кухню, якщо ви забули там вимкнути світло, тому що ви можете це зробити з вітальні.

Так як сенсорні вимикачі Livolo управляється за допомогою пульта дистанційного керування, вам не доведеться обов'язково підходити до них. Якщо ви зайняті або Вам ліньки підійти до вимикача, і ви можете використовувати пульт дистанційного керування для управління світлом віддалено.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner