Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Майбутнє вже тут: вимикач світла Livolo з дистанційним керуванням ідеально комфортний

Зручність не просто полягає в тому, що після напруженого дня ви не повинні ходити по квартирі, щоб увімкнути світло. Зручність також може означати, що в 21 столітті, нарешті, ми знайшли рішення, яке ефективно економить Ваш час.

Тому що час найдорожчий скарб, про який можна говорити.

Уявіть, ви лежите в м'якій ліжку, згадуєте що не вимкнули світло у ванній кімнаті, напевно Вам буде не зовсім приємно вставати, йти коридором, до ванної кімнати.

Ідеальне рішення виходу з такої ситуації – натиснути одну кнопку на пульті дистанційне керування Livolo.

То що робить вимикач світла з дистанційним керуванням?

Управління освітленням дистанційно дуже просто. Комфортне керування знаходиться в одній вашій руці.


Пульт дистанційного керування використовує радіосигнал для керування вимикачем. Радіус дії радіосигналу до 30 метрів. Управління зручне і просто застосовне у повсякденному житті.

Залишили на кухні включене світло, тоді як матч перебуває в повному розпалі? Немає жодних проблем! Ви можете натисканням однієї кнопки вимкнути все освітлення у всьому будинку!

Надійний та ефективний.

І, звичайно, мій улюблений приклад: Ви приїхали додому в темний час доби. Вам не потрібно йти вздовж стіни щоб не заблукати, за допомогою пульта ви можете включити вуличне світло через стіну.

Продукція Livolo дуже стильна, сенсорний вимикач та пульт дистанційного керування ефективні у використанні: настінний вимикачі світла має підсвічування (вимкнений – синій, включений – червоний, допоможе нам в орієнтації), пульт дистанційного керування  - надійний контроль над системою.

Світло не тільки включається та виключається, але можна налаштувати дистанційне керування яскравістю.

Клієнти нашого інтернет-магазину можуть обирати кілька варіантів пультів дистанційного керування Livolo: невеликий пульт дистанційного керування для керування трьома лампами, або сенсорний пульт, який можна запрограмувати на керування 10 лампами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner