Сенсорні вимикачі Livolo
Непередаване зручність улюбленого крісла, ергономіка вбудованої кухні, світлодіодне підсвічування на крані і масажна насадка для душу, або ж просто хаотично організований нелінійний порядок - кожна людина висуває свої критерії до особистої зони комфорту. Однак є в наш час і універсально комфортні речі, які роблять життя простіше, а існування економніше, наприклад вимикачі Livolo, представлені на сайті http://broadlink.in.ua/. Це відмінні дуже якісні вимикачі суміщені з розетками від польського виробника. Однак у цій статті ми хотіли б поговорити саме про дещо іншому типі вимикачів, а саме сенсорних вимикачах - невеликих, приємних на вигляд панельках без клавіш, оснащених сенсорами-датчиками і діодним підсвічуванням. Це далеко не нове слово в дизайні і техніці, але все ж поки ще дуже незвичне нашій людині.
Дивно, але роблячи ремонт або вселяючись в нове житло, ми намагаємося продумати все до найдрібніших деталей, при цьому, навіть не замислюючись про такому стильному, довговічному, екологічно безпечному і економічному вирішенні сучасного дизайну, як сенсорні вимикачі. Дуже даремно, адже «розумна електрика» дозволяє, крім усього іншого, заощадити на оплаті електроенергії при самих скромних підрахунках близько 500 грн. у рік. Дрібниця, а приємно. Але, економія це добре, а переваги зручності і стилю ще краще, про них і поговоримо нижче.
Переваги сенсорних вимикачів
Отже, чим же такі примітні сенсорні вимикачі і чому, власне, як на Заході, так і на Сході, вони впевнено витісняють з ужитку звичайні «кнопкові» вимикачі? Головним чином це пояснюється виграшним поєднанням елегантності, простоти установки (монтажу) і практичність в експлуатації. Ефектна «коробочка» сенсорного вимикача, розрахована на мінімальний термін служби протягом 40 років, може бути легко встановлена на місце старого кнопкового вимикача без необхідності міняти проводку. При цьому замість звичної функції «вкл./викл.» Ви отримуєте можливість керувати освітленням у приміщенні, регулюючи ступінь яскравості та інтенсивності світла відповідно моменту легким рухом руки або ж за допомогою пульта ДУ, що дозволяє програмувати і віддавати команди з дистанції до 30 метрів.
Неповторний дизайн сенсорних вимикачів
Дизайн сенсорних вимикачів якщо і не є межею досконалості, то дуже до нього близький. Елегантна строгість і вишуканий стиль поєднуються абсолютно з будь-якою обстановкою, залишаючи вимикач практично непомітним або ж, навпаки, тонко підкреслюючи розкіш іншого оздоблення. У той же час, знайти сенсорний вимикач в темряві нікому не складе труднощів завдяки спеціально передбаченої діодного підсвічування, зовнішнє сприйняття якої безсумнівно порадує як дітей, так і дорослих. Догляд за сенсорними вимикачами також потребуватиме від Вас мінімального втручання і тимчасових витрат достатньо періодично протирати панель серветкою. І все. Ви здивуєтеся, як швидко Ви забудете, що таке сальні «відкладення» на кнопках і темні затірки на шпалерах і штукатурці. І, нарешті, той самий приємний бонус економія, розмір якої пропорційно збільшується з кількістю приміщень і встановлених у них сенсорних вимикачів.
На сьогоднішній день сенсорні вимикачі доступні в широкому ціновому діапазоні і колірних варіантах, що дозволяє оснащувати ними як квартири, заміські котеджі і елітну нерухомість, так і офісні установи.
- Сенсорний вимикач: схеми підключення, пристрій і принцип роботиТехнології не стоять на місці, постійно удосконалюються всі предмети оточуючого нас побуту. Не обійшов прогрес і такий звичний всім предмет, як вимикач світла. Сьогодні у продажу можна зустріти сенсорні різновиди. Вони відрізняються ефектнимСенсорний вимикач: схеми підключення, пристрій і принцип роботи
- Шлюз Livolo C700ZW для розумного будинку - частина 1Перша частина огляду гейта Livolo для управління через додаток на телефоні сенсорними вимикачами Livolo з підтримкою протоколу Zigbee. Описується сам гейт і його підключення до додатка.Шлюз Livolo C700ZW для розумного будинку - частина 1