Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Де поставити вимикачі: ергономіка і видимість

Уявити кімнату без вимикача світла досить складно. Як правило, вони завжди використовуються. Найбільш поширеним способом розміщення вимикача є біля дверей, на комфортній висоті, щоб уникнути необхідності шукати їх у темряві, якщо ви хочете, включити світло в кімнаті - це основні правила.
Але скільки вимикач і електрична розетка необхідна, і де найкращі місця їх встановлення?

Зручно, якщо є підсвічування вимикача

Коли ви вибираєте вимикач світла, то краще йти в ногу з часом і забути старі традиційні вимикачі. Необхідно зосередитися на моделі вимикача з підсвічуванням, такі як Livolo сенсорні вимикачі, такі як вимикач світла, які ви можете легко знайти в темряві.

Не ховайте!
 
Вимикачі світла завжди повинні бути встановлені в легко доступному місці і добре видно. Якщо це місце за шафою або ми приховуємо вимикач іншими аксесуарами, це призводить до важкодоступність вимикача. Тим самим ми піддаємо себе до нещасних випадків, навіть якщо це тільки в темряві Ви випадково вдарилися об ніжку дивана. Незважаючи на те, що це лише невелика незручність, але це може бути неприємно.
 

Ни слишком высоко и не слишком низко
 
Высота установки выключателя требует особого внимания. Необходимо убедиться, что переключатель света не должно быть установлен слишком высоко или слишком низко. Потому что это будет не совсем удобно, когда нам придется наклоняться чтобы достать до выключателя, или вытягиваться чтобы достать до высоко установленного выключателя.
Если переключатель находится рядом с лестницей, очень важно, чтобы мы могли достать до него без необходимости вставать на ступеньки и двигаться вверх или вниз. В темноте, не рекомендуется ходить по лестнице, это может быть опасно.
Вимикачі Livolo рекомендується встановлювати на видному місці. Центральне місце для ексклюзивного, елегантного вимикача приверне до себе увагу, і зробить Ваш будинок сучасним і унікальним.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner