Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Дистанційні вимикачі світла Livolo з пультом – можливості для системи управління освітленням в будинку

Дистанційні вимикачі світла Livolo з пультом – можливості для системи управління освітленням в будинку

Часто покупці, вибираючи для себе вимикачі світла і зупиняючись на сенсорних вимикачах Livolo, звертають увагу тільки на естетичну сторону і зручність користування сенсором з підсвічуванням, не розглядаючи його можливостей дистанційного керування світлом та прив'язки до одного пульта дистанційного керування кількох вимикачів, а так само управління одним вимикачем кількома пультами. У цьому контексті робота сенсорних вимикачів стає індивідуально настроюється і наближається по функціоналу до систем розумного будинку. Звучить це складно, але насправді система виходить простий у використанні і достатньо надійної за рахунок дублювання функцій вимикача + дистанційного керування.


Для розуміння пояснимо на простих прикладах. Розглянемо можливості роботи і сценаріїв з самим простим пультом - Пульт ДУ Livolo

Настройка зв'язку пульта і вимикача Livolo дуже проста. Натискаємо на сенсорний ділянку обраного вимикача і тримаємо до звукового сигналу, після чого натискаємо відповідну кнопку на пульті. Все, тепер пульт буде керувати лінією даного вимикача. Важливо зрозуміти, що на цю ж лінію вимикача, можна прив'язати до 8 пультів дистанційного керування. Тобто, якщо це, наприклад, вимикач включає освітлення вхідної групи будинку, то ним може керувати будь-який член сім'ї при наявності пульта. Впевнене відстань роботи пульта – 25-30 метрів, принцип - радіоканал.
Зворотний варіант використання пульта полягає в тому, що на кожну кнопку пульта можна запрограмувати кілька вимикачів. Припустимо, що на вході в будинок є коридор, з'єднується з холом, освітленням яких керують різні групи вимикачів Livolo. Природне бажання майже будь-якої людини при поверненні додому включити досить багато світлових приладів, щоб бачити все без темних зон. У такому випадку до однієї з кнопок пульта ви можете прив'язати кілька необхідних вам зон освітлення, які будуть одночасно включатися при натисканні на неї. В дальнейшем по мере необходимости вы можете выключить ненужные зоны освещения нажатием на сенсорный выключатель, либо например, при выходе из дома выключить всю группу кнопкой на выключателе. В этом случае очень удобна кнопка «D», активирующая функцию выключить все, то есть все сенсорные выключатели, к которым привязан пульт, все его кнопки одновременно. На этих простых примерах, можно понять тот функционал, который может быть реализован посредством сенсорных вимикачів Livolo з можливістю дистанційного керування, але для кожного споживача сценарій управління може бути свій, легко програмований і перенастраиваемой їм самим. У цілому ж система виходить надійної за рахунок використання розосередженого управління, і з пульта, і на вимикачах без центрального контролера, по функціоналу дуже зручною і порівняно з іншими системами недорогий.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner