Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Гарантія, обслуговування, ремонт, обмін, повернення.

Livolo славиться якістю продукції та уважним ставленням до клієнтів. Ми пишаємося нашою репутацією та прагнемо підтверджувати її щодня.

При виробництві всі товари Livolo проходять п'ять рівнів перевірки відповідно до сучасних європейських стандартів. Частота відмови нашої продукції лише 0,5%. Зрозуміло, кожен товар підлягає гарантійній програмі.

Все ж, щоб уникнути поломки через неуважність та неправильну установку пристрою, ми настійно радимо вам читати посібник з експлуатації і відповіді на поширені питання перед встановленням вимикачів Livolo компанії Ліволо, а також перед тим, як звернутися до служби підтримки за тел (073)151-51-41.


Гарантія на продукцію Livolo. Ремонт вимикачів Livolo

Купуючи сенсорні вимикачі Livolo в інтернет-магазині http://livolo.kiev.ua ви автоматично на  12 місяців захищаєте їх від усіх можливих неприємностей, які можуть статися.

Якщо ж неприємність сталася, і вимикач вийшов з ладу, Вам не потрібно звертатися в сервісний центр, вистоювати чергу, збирати звіти з діагностики, довідки, акти, платити додаткові гроші за ремонт вимикача. Доручіть нам всю складну роботу з турботи та догляду за сенсорними вимикачами і насолоджуйтесь результатом!
 
Все, що вам потрібно зробити, у разі виходу пристрою з ладу, це:
1. Подати заявку на обмін, ремонт або компенсацію на Email: care@livolo.in.ua або зателефонувати нам: (073)151-51-41
2. Надіслати пристрій нам. 
3. Залежно від характеру несправності, отримати справний пристрій або компенсацію.

У разі виходу пристрою з ладу:
1. У гарантійному випадку — Безкоштовний ремонт (включаючи вартість запасних частин та деталей). Або повернення повної вартості пристрою **
2. У не гарантійному випадку — Ремонт (включаючи вартість запасних частин та деталей).

Сервіс ремонту вимикачів Livolo доступний для всіх. Якщо ви купували продукцію Livolo не в нашому магазині, наші фахівці швидко і якісно відремонтують сенсорний вимикач, диммер і іншу продукцію Livolo, що вийшов з ладу.

  ** Вартість придбаного товару визначається згідно з розрахунковим документом, що підтверджує придбання товару(чек, номер замовлення, номер накладної, якщо замовлення надсилалося Новою Поштою).


Обмін та повернення товару

На початку ремонту іноді складно розрахувати точну кількість необхідних вимикачів та розеток. Цю проблему ми візьмемо на себе. Купуючи сенсорні вимикачі Livolo у нас, Ви завжди зможете обміняти або повернути зайвий товар без зайвих питань!

 

Щоб використовувати можливість обміну товару, будь ласка, переконайтеся, що:
- товар, що не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, вимикач не розбирався тощо;
- товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
- збережено всі ярлики та заводське маркування;
- з моменту покупки пройшло не більше 14 днів.

 

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється лише за наявності висновку про те, що умови експлуатації не порушені.

 

Де і як можна зробити обмін чи повернення?

Обмінювати чи повернути товар можна у нашому сервісному відділі за адресою: м.Київ, вул.Машинобудівна 50І з понеділка до п'ятниці з 9-00 до 18-00.

 

Ми повернемо гроші не пізніше, ніж через 7 днів.

Якщо ви живете не в Києві, можете відправити товар назад тим же способом, яким ви його отримали, наприклад, за допомогою "Нової Пошти". Якщо товар зберігає товарний вигляд і упаковку, ми обміняємо його вам або повернемо гроші.

 


Оригінальна продукція Livolo

Ви думаєте про купівлю сенсорних перемикачів Livolo?

Якщо це так, майте на увазі, що нещодавно деякі китайські компанії намагалися незаконно скопіювати вимикачі Livolo. Багато підроблених вимикачів потрапили на ринок України. Ми несемо відповідальність перед нашими клієнтами, щоб попередити вас про ці підроблені вимикачі, оскільки ми регулярно отримуємо скарги на функціональні можливості Livolo.

 

Яка може бути проблема з підробленими перемикачами Livolo?

Покупка дешевих підроблених продуктів Livolo може здатися чудовою угодою, але ви не знаєте, що отримуєте за власний кошт. У найкращому разі контрафактна продукція не працює, так само як і оригінальна. У гіршому випадку вони становлять серйозну загрозу для вашої безпеки. Підробні вимикачі не тестуються на відповідність стандартам безпеки та часто виготовляються з матеріалів низької якості. Це означає, що вони можуть спалахнути самі або зіпсувати підключене до них освітлення.

 

Поради, щоб уникнути покупки підроблених вимикачів Livolo:

1) Уникайте покупки у невідомих продавців. Будь ласка, не забудьте зв'язатися з нами для підтвердження, перш ніж купувати будь-які вимикачі Livolo.

2) Відсутність гарантійної пломби - найочевидніша ознака того, що продукт підроблений, контрафактний або завезений не офіційно.

 

3) Інші ознаки включають знебарвлене або розмите чорнило, незвичайні макети або шрифти. Стережіться низьких цін. Якщо оголошення рекламується за ціною, яка набагато нижча за його нормальну вартість або не включає звичайні податки на покупку, це швидше за все підробка.

 

Що робити, якщо ви вважаєте, що ваш пристрій фальшивий?

1) Припиніть використання пристрою. Підроблені пристрої можуть загорітися або зашкодити.

2) Повідомте нам про пристрій та місце покупки. Наш Email: care@livolo.in.ua, тел (073)151-51-41

  

Ми є офіційним дистриб'ютором продукції Livolo, наша продукція Livolo сертифікована, і має гарантію 1 рік.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner