Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Радіокеровані сенсорні вимикачі

Асортимент продукції для реалізації проекту Розумні будинок зростає з кожним днем. Це різні розумні чайники, розумні телевізори, розумні сушарки і т. д. Але починати потрібно будувати з фундаменту, а головна ідея розумного будинку полягає в тому, що ми можемо дистанційно керувати приладами. Отже, якщо ми хочемо перевести всю техніку в будинку на автоматизоване управління, то перш за все нам потрібні розумні вимикачі. Одним з найкращих варіантів є радіо вимикач Livolo.

 

Натисніть на вимикач для отримання детальної інформації

Сенсорний вимикач Livolo з функцією дистанційного керування, білий (VL-C701R-11)    

    

    

                             

                             

                            

                           

                                                               

                                                               

                                                               

                                                               

                                                               

Перевага вимикача Livolo

Перевага вимикача Livolo полягає в тому, що впливати на нього можна як традиційним способом, натискаючи на сенсорні кнопки на панелі і використовуючи його в якості звичайного вимикача, так і через пульт радіоуправління, що працює на частоті 433 мГц, - його потрібно придбати окремо. А можна не купувати, адже вимикач Livolo може працювати з розумним будинком Broadlink або будь-якою іншою системою, у цьому випадку управління здійснюється за допомогою контролера через мобільний додаток. Якщо Ви вирішите замінити свою систему управління на нову, необхідності замінювати вимикачі Livolo не виникне.

 

Ще однією перевагою є зручність заміни звичайного вимикача на розумний радіо вимикач Livolo. Вимикач стандартного розміру легко прилаштувати на місце колишнього, так що дірявити стіни і міняти проводку, на щастя, не доведеться. Досить подивитися пару навчальних відео оглядів, і Ви чудово впораєтеся з цим завданням.

Класичний дизайн

Завдяки простому, але приємному дизайну, радіо вимикач Livolo гармонійно впишеться в інтер'єр в будь-яку кімнату - купити його можна яку завгодно забарвлення, а деякі фірми доставляють вимикачі з Вашим малюнком. Скляна поверхня панелі захищає від струму, що дозволяє торкатися вимикача навіть мокрими руками і полегшує прибирання.

 

не Можна недооцінити пристосовність розумних вимикачів Livolo до будь-якій системі розумного будинку, легкість експлуатації, пожежна безпека, довговічність і багатофункціональність. Вони допоможуть створити надійну базу для автоматизації управління. А що може цінуватися вище надійності?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner