Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Безконтактні вимикачі

Тепер немає необхідності торкатися до вимикача, лише піднесіть палець до вимикача на відстань до 2 см.

Завдяки сучасним технологіям, які поступово розвиваються, життя людини спрощується, стає комфортнішим. Зміни почали активно відбуватися і з вимикачами світла. Практично всі звикли, що це пристрій з однією або декількома кнопками, які використовуються для увімкнення та вимкнення світла. Зараз безконтактний вимикач стає все більш популярним. Це новинка, яка змогла одразу придбати чимало шанувальників завдяки унікальній конструкції, стильному зовнішньому вигляду та іншим перевагам.

Сфера застосування безконтактних вимикачів

Ці пристосування можуть бути дуже корисними. Багатьом доводилося стикатися з тим, що не вдається намацати кнопку у темній кімнаті, щоб увімкнути світло. Це часом викликає деякі незручності і дискомфорт. Завдяки сучасному вимикача такі проблеми залишаються в минулому. Замість стандартного вимикача треба встановити безконтактний, щоб автоматично підвищити рівень зручності в експлуатації. Щоб ним скористатися, треба просто піднести руку. Пристрій реагує на це, включаючи світло фактично миттєво.

Завдяки продуманій технології і якісним матеріалам гарантується тривала експлуатація. Низькоякісні вимикачі можуть стати проблемою, тому як існує ризик спалахів і різноманітних поломок. З надійними безконтактними моделями нічого такого не станеться. Використовуватися такі пристрої можуть практично в будь-яких сучасних приміщеннях, наприклад, в квартирах, будинках і т. д. Якісні безконтактні вимикачі купити з доставкою можна на вигідних умовах, якщо звернутися до перевірений магазин.

Ефективно такі пристрої можуть використовуватися в приміщеннях, у яких підвищений рівень вологості. Можна користуватися ними з вологими руками, не переживаючи, що вдарить струмом. Абсолютна безпека гарантується завдяки відсутності безпосереднього контакту з пристроєм. Тепер не потрібно нічого натискати. Досить піднести палець до пристрою на відстань до кількох сантиметрів.

Переваги безконтактних вимикачів

Оригінальні вироби такого типу володіють масою цікавих переваг, серед яких:

  • Стійкість до впливу з боку вологи.
  • Сучасний і дуже привабливий дизайн.
  • Відсутність клавіш, що спрощує управління.
  • Довговічність, збереження первозданного вигляду як можна довше.
  • Використання міцних і надійних матеріалів.

безконтактний вимикач ціна цілком прийнятна. Вона ідеально гармонує з перевагами і технічними характеристиками таких пристроїв.

Якщо в будинку планується ремонт, краще зробити його за допомогою сучасних технологій. Вимикачі безконтактного типу дозволяють підвищити рівень комфорту, зробити експлуатацію світлових приладів максимально безпечною. Сенсорні моделі дозволяють швидко вмикати світло, навіть не торкаючись до них.

Купити безконтактні вимикачі в Україні

Щоб отримати повний набір переваг від використання сенсорних пристроїв, треба купувати їх у надійному місці. Наразі безконтактні вимикачі купити в Україні можна у нашому інтернет-магазині на вигідних умовах. Пропонується великий асортимент, в якому моделі відрізняються стилем, кольоровими рішеннями. Попередньо можна проконсультуватися, розібратися у всіх деталях та важливих перевагах. На продукцію надається гарантія, що дозволяє користуватися виробами, не переживаючи щодо непередбачених ситуацій. В асортименті представлені моделі високої якості з різними технічними характеристиками, що дозволить завжди зробити правильний вибір.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner