Кошик
273 відгуків
+38(044)232-39-92
+38(044)232-39-92
+38(044)232-39-92
+380442323992
Отдел продаж
+380672583388
Отдел продаж
+380672594080
Бухгалтерия
+380672209214
Сервисный центр
Украина Київ проспект Академика Палладина 18/30
Графік роботи

Тепер немає необхідності торкатися до вимикача, лише піднесіть палець до вимикача на відстань до 2 див.

Безконтактні вимикачі

Благодаря современным технологиям, которые постепенно развиваются, жизнь человека упрощается, становится более комфортной. Изменения начали активно происходить и с выключателями для света. Практически все привыкли, что это устройство с одной или несколькими кнопками, которые используются для включения и выключения света. Сейчас бесконтактный выключатель становится се более популярным. Это новинка, которая смогла сразу приобрести немало поклонников благодаря уникальной конструкции, стильному внешнему виду и другим достоинствам.

Сфера застосування безконтактних вимикачів

Ці пристосування можуть бути дуже корисними. Багатьом доводилося стикатися з тим, що не вдається намацати кнопку у темній кімнаті, щоб увімкнути світло. Це часом викликає деякі незручності і дискомфорт. Завдяки сучасному вимикача такі проблеми залишаються в минулому. Замість стандартного вимикача треба встановити безконтактний, щоб автоматично підвищити рівень зручності в експлуатації. Щоб ним скористатися, треба просто піднести руку. Пристрій реагує на це, включаючи світло фактично миттєво.

Завдяки продуманій технології і якісним матеріалам гарантується тривала експлуатація. Низькоякісні вимикачі можуть стати проблемою, тому як існує ризик спалахів і різноманітних поломок. З надійними безконтактними моделями нічого такого не станеться. Використовуватися такі пристрої можуть практично в будь-яких сучасних приміщеннях, наприклад, в квартирах, будинках і т. д. Якісні безконтактні вимикачі купити з доставкою можна на вигідних умовах, якщо звернутися до перевірений магазин.

Ефективно такі пристрої можуть використовуватися в приміщеннях, у яких підвищений рівень вологості. Можна користуватися ними з вологими руками, не переживаючи, що вдарить струмом. Абсолютна безпека гарантується завдяки відсутності безпосереднього контакту з пристроєм. Тепер не потрібно нічого натискати. Досить піднести палець до пристрою на відстань до кількох сантиметрів.

Переваги безконтактних вимикачів

Оригінальні вироби такого типу володіють масою цікавих переваг, серед яких:

  • Стійкість до впливу з боку вологи.
  • Сучасний і дуже привабливий дизайн.
  • Відсутність клавіш, що спрощує управління.
  • Довговічність, збереження первозданного вигляду як можна довше.
  • Використання міцних і надійних матеріалів.

безконтактний вимикач ціна цілком прийнятна. Вона ідеально гармонує з перевагами і технічними характеристиками таких пристроїв.

Якщо в будинку планується ремонт, краще зробити його за допомогою сучасних технологій. Вимикачі безконтактного типу дозволяють підвищити рівень комфорту, зробити експлуатацію світлових приладів максимально безпечною. Сенсорні моделі дозволяють швидко вмикати світло, навіть не торкаючись до них.

Купити безконтактні вимикачі в Україні

Чтобы получить полный набор преимуществ от использования сенсорных устройств, надо приобретать их в надежном месте. Сейчас бесконтактные выключатели купить в Украине можно в нашем интернет-магазине на выгодных условиях. Предлагается обширный ассортимент, в котором модели отличаются стилем, цветовыми решениями. Предварительно можно проконсультироваться, разобраться во всех деталях и важных преимуществах. На продукцию предоставляется гарантия, что позволяет пользоваться изделиями, не переживая насчет непредвиденных ситуаций. В асортименті представлені моделі високої якості з різними технічними характеристиками, що дозволить завжди зробити правильний вибір.

Меню
Виробник
  • 47
+380442323992
+380672583388
+380672594080
+380672209214
Ливоло Украина
Андрей
Украина Київ проспект Академика Палладина 18/30
Перед тем как купить элитные розетки и выключатели, нужно определиться с их количеством. Правильный расчет поможет избежать переплаты. Мы готовы помочь вам с решением этого вопроса. Отправьте нам смету от электрика, и мы подберем розетки и выключатели для вашей квартиры, которые отлично впишутся в любой интерьер. Также с радостью ответим на ваши вопросы.
Мапа