Мережеві розетки
Закладання силової проводки в стіни та перегородки давно стало звичним стандартом, адже раніше вона була зовнішньою. Така сама ситуація склалася і з різними інформаційними слабоструменевими кабелями: антенним, інтернетним, супутниковим. Коли вони прийшли до квартир та офісів, то така проводка просто укладалася вздовж стіни або в кращому випадку ховалася в кабель-канал у плінтусі. Сьогодні вимоги до естетики приміщень призвели до поширення мережевих розеток.
Мережна розетка дозволяє сховати кабель телевізійної антени або інтернету в стінові конструкції та вивести його роз'єм у тому місці, де це необхідно. В офісних приміщеннях це зазвичай робочі місця працівників. У цьому випадку підключити комп'ютерну техніку можна лише метровим кабелем.
У квартирах та будинках актуальні TV- та SAT-розетки. Ввівши в будинок лише один кабель від супутникової або іншої антени, можна облаштувати мережеві розетки в тих місцях, де передбачається наявність телевізійної техніки. Розведення Ethernet-кабелю також дуже зручно проводити, якщо використовується розетка rj-45. Цей роз'єм призначений для кабелю, званого "вита пара", який може бути вставлений як у стаціонарний комп'ютер, так і в роутер, який вже роздає інтернет всім користувачам у квартирі по Wi-Fi.
Робоче місце, обладнане різними видами цифрової техніки, не обмежується лише комп'ютером. Окремого підключення до електромережі можуть вимагати монітор та принтер, в офісі – сканер та факс. Тут приходить на допомогу мережевий фільтр розетка. Він дозволяє компактно розмістити шнури живлення кількох споживачів електричного струму.
Цілком особлива зручність - це подвійна USB-розетка. Згадайте, скільки разів доводилося шукати зарядний пристрій, що запропастився кудись у найвідповідальніший момент від телефону, планшета або іншого девайса. Але можна зробити простіше - змонтувати роз'єми USB в стильному корпусі з блоком живлення на 5 вольтів і силою струму у 2.1 ампер. Напруга є стандартом для всіх мобільних пристроїв та фотоапаратів, а велика сила струму дозволить швидко зарядити навіть містку батарею. Все, що для цього потрібно - підключити 4 дроти - по 2 на кожен роз'єм.
Цікавим рішенням виглядає також мережна розетка. Це пристрій із двох модулів, один з яких підключається до роутера або інтернет-кабелю і перетворює його дані на сигнали, що розповсюджуються звичайною електромережею. На виході кодуючий пристрій здійснює зворотний переклад даних і передає їх комп'ютерної техніки, у тому числі бездротовим способом. Це зручно тоді, коли потужності роутера не вистачає, а зайві розетки є – чому б не використовувати вже існуючу проводку, щоб не множити без потреби кількість комунікацій?
Всі товари, представлені на сайті, в тому числі мережна розетка, TV, SAT інше, виготовлені з високоякісних і при цьому естетично привабливих матеріалів. Вони не лише довго прослужать, а й прикрасять будь-який інтер'єр.