Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Безконтактні вимикачі

Немає необхідності торкатися до вимикача. Для включення світла, піднесете палець до вимикача на відстань до 2 см і світло включиться.

Натисніть на вимикач для отримання детальної інформації

Безконтактний вимикач Livolo | колір білий, матеріал скло (VL-C701PRO-11)Безконтактний вимикач Livolo | колір чорний, матеріал скло (VL-C701PRO-12)Безконтактний вимикач Livolo | колір сірий, матеріал скло (VL-C701PRO-15)Безконтактний вимикач Livolo | колір золотий, матеріал скло (VL-C701PRO-13) Безконтактний вимикач Livolo 1-1, колір білий, матеріал скло (VL-C701/C701PRO-11)Безконтактний вимикач Livolo 1-1, колір чорний, матеріал скло (VL-C701/C701-PRO-12)Безконтактний вимикач Livolo 1-1, колір сірий, матеріал скло (VL-C701/C701PRO-15)Безконтактний вимикач Livolo 1-1, колір золотий, матеріал скло (VL-C701/C701-PRO-13) Безконтактний вимикач Livolo 1-1-1, колір білий, матеріал скло (VL-C701/C701/C701-PRO-11)Безконтактний вимикач Livolo 1-1-1, колір чорний, матеріал скло (VL-C701/C701/C701-PRO-12)Безконтактний вимикач Livolo 1-1-1, колір сірий, матеріал скло (VL-C701/C701/C701-PRO-15)Безконтактний вимикач Livolo 1-1-1, колір золотий, матеріал скло (VL-C701/C701/C701-PRO-13)  

                           Безконтактний вимикач з розеткою Livolo, колір білий, скло (VL-C701/C7C1EU-PRO-11)Безконтактний вимикач з розеткою Livolo, колір чорний, скло (VL-C701/C7C1EU-PRO-12)Безконтактний вимикач з розеткою Livolo, колір сірий, скло (VL-C701/C7C1EU-PRO-15)Безконтактний вимикач з розеткою Livolo, колір золото, скло (VL-C701/C7C1EU-PRO-13) Сенсорний подвійний безконтактний вимикач з розеткою Livolo, колір білий, скло (VL-C701/C701/C7C1EU-PRO-11)Сенсорний подвійний безконтактний вимикач з розеткою Livolo колір чорний скло (VL-C701/C701/C7C1EU-PRO-12)Сенсорний подвійний безконтактний вимикач з розеткою Livolo колір сірий скло (VL-C701/C701/C7C1EU-PRO-15)Сенсорний подвійний безконтактний вимикач з розеткою Livolo колір золотий скло (VL-C701/C701/C7C1EU-PRO-13) 

                                                               Безконтактний вимикач з двома розетками Livolo, колір білий, скло (VL-C701/C7C2EU-PRO-11)Безконтактний вимикач з двома розетками Livolo, колір білий, скло (VL-C701/C7C2EU-PRO-12)Безконтактний вимикач з двома розетками Livolo, колір сірий, скло (VL-C701/C7C2EU-PRO-15)Безконтактний вимикач з двома розетками Livolo, колір золото, скло (VL-C701/C7C2EU-PRO-13)

Сучасний безконтактний вимикач світла є ідеальним рішенням, яке дозволяє максимально просто керувати освітленням усередині приміщення. Він оснащений сенсорною панеллю, яка відрізняється підвищеною чутливістю та надійністю. Наявність світлодіодного підсвічування робить вимикач помітним, навіть у темному приміщенні, що неймовірно зручно. Вимикачі такого формату мають багато експлуатаційних переваг, відрізняються стійкістю до зносу і надійністю.

Відмінні характеристики безконтактних вимикачів світла

Це справжній прорив, тому що спрощує процедуру вмикання та вимикання світла максимально. Зручність у експлуатації гарантується всім користувачам. Щоб підключити виріб до мережі, не доведеться використовувати хитромудрих схем. Все відбувається за стандартною схемою, що гарантує швидке та надійне підключення.

Сучасні вимикачі допомагають полегшити побут, зробити життя набагато комфортнішим. Встановлюватися вони можуть практично на будь-яких об'єктах, наприклад, вдома, квартирі, офісі і т.д. Найкращі безконтактні вимикачі світла купити з доставкою стало неймовірно просто. Попередньо можна вивчити різні моделі, вибрати відповідний варіант за кольором та іншими характеристиками. Є можливість попередньо проконсультуватися з менеджерами інтернет-магазину, дізнатися про основні плюси тощо.

Переваги безконтактного вимикача

Він є надійним технічним рішенням, для встановлення якого не потрібно проводити додаткові ремонтні роботи. Можна легко встановити вимикач, підвищити рівень комфортності роботи чи проживання. Серед основних переваг можна виділити:

  • Функціональність та надійність.
  • Підвищена міцність завдяки використанню якісних матеріалів. Поверхня зі скла може бути дуже довгою.
  • Привабливий зовнішній вигляд, що дозволяє вписати виріб у будь-який тип інтер'єру.
  • Великий ресурс на кількість включень.

На якісний безконтактний вимикач світла ціна цілком адекватна. Вона ідеально поєднується з функціональністю та основними перевагами. У багатьох країнах такі вимикачі стали дуже затребуваними завдяки практичності та зручності. Якщо раптово зникає електрика на об'єкті, пристрій автоматично перемикається у вимкнений режим.

Купити безконтактний вимикач в Україні

Поступово українці стають все більш прогресивними у багатьох сферах. Облаштування житла чи робочого місця також є важливим чинником. Для багатьох це пріоритетний напрямок. Обійтися без сучасних технологій практично неможливо. Вимикач буде чудовим доповненням до нового ремонту, встановлення якісної техніки вдома тощо. Це простий спосіб підвищити рівень комфорту, зробити життя набагато сучаснішим.

Щоб безконтактні вимикачі світла купити в Україні за найчеснішими цінами, треба звернутися до перевіреного інтернет-магазину. Це одночасно гарантує такі переваги:

  • Доступ до гарного асортименту, де представлено безліч цікавих моделей.
  • Можливість консультування з досвідченими фахівцями.
  • Сучасний сервіс тощо

Нескладно ознайомитися з виробами, оцінити на якісних фотографіях їх плюси, колірне рішення та інші фактори. Можна розраховувати на грамотну консультацію, яка спростить процес вибору. Пропонуються різні способи оплати, є можливість з оперативною доставкою тощо. Купівля у надійному місці також дозволяє розраховувати на тривалу гарантію, експлуатацію виробу без проблем. Це сучасне рішення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner