Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Безконтактні прохідні вимикачі

    

   

Завдяки прохідним вимикачам безконтактного типу можна зробити процес увімкнення світла максимально простим. Достатньо піднести на невелику відстань палець для виконання цих функцій. Не потрібно буде натискати на перемикач, як раніше, шукати його в темряві, тому що виробник подбав про високий рівень комфорту. Якісні безконтактні прохідні вимикачі є новим словом у світі сучасних технологій.

Прохідні вимикачі та їх основні особливості

Ці пристрої дозволяють одночасно керувати двома зонами освітлення з кількох різних місць, що неймовірно практично. Можна скористатися одним приладом, щоб переключити світло на інші прилади, пов'язані з ним. У цьому полягає основна особливість таких вимикачів. Вони виготовляються із загартованого скла, яке відрізняється підвищеною міцністю, довговічністю та привабливим зовнішнім виглядом. Завдяки захисту від проникнення вологи вироби ефективно можуть експлуатуватися практично у всіх приміщеннях, наприклад, на кухні або у ванній кімнаті.

Для підвищеного комфорту використання кожен вимикач оснащений м'яким світлодіодним підсвічуванням. Вона споживає мінімальну кількість енергії, але завжди дозволяє швидко знайти прилад навіть у темряві. Багатьом часто доводилося довго шукати стандартний вимикач у темній кімнаті, але завдяки новим технологічним рішенням це залишиться в минулому. До речі, використання міцних матеріалів у виготовленні гарантує додатковий захист від коротких замикань. Дуже просто безконтактні прохідні вимикачі купити з доставкою по всій країні. Це вигідне вкладення коштів у підвищення комфорту та безпеки

Плюси безконтактних прохідних вимикачів

Важливою перевагою вимикачів даного типу є відсутність механічних деталей, що виключає різноманітні поломки, виникнення іскор та інших проблем. У стандартних вимикачах іскри утворюються часто-густо, що підвищує небезпеку виникнення пожежі. Безконтактні моделі в цьому плані є абсолютно безпечними.

Завдяки ретельно продуманим габаритним розмірам можна встановити вимикач практично у будь-які монтажні коробки. Це робить самостійну установку неймовірно простою. Не доведеться свердлити стіни, робити там отвори. Все робиться швидко, просто. Важливою перевагою є можливість працювати з усіма існуючими видами ламп, серед яких:

  • Люмінесцентні.
  • Накалювання.
  • Софіти.
  • Світлодіодні.

Гарантується однаково висока якість функціонування незалежно від потужності лампи. На безконтактні прохідні вимикачі ціна порівняно невисока, що також стосується плюсів. Можна придбати якісний виріб без шкоди для бюджету, отримати гарантію зручності та надійності. У стандартний комплект поставки входить інструкція, сам вимикач, кріплення та коробка.

Купити прохідні вимикачі безконтактного типу в Україні

Щоб гарантовано отримати відмінну якість, надійність та інші переваги, важливо замовляти вироби у перевіреному місці. Зараз безконтактні прохідні вимикачі купити в Україні можна в різноманітних місцях, але не скрізь пропонується найкраще співвідношення ціни та якості. Спеціалізований інтернет-магазин пропонує консультації, гарний вибір, оригінальну якість та сучасний сервіс. Тому покупка завжди проходить дуже просто, дозволяючи обзавестися корисною річчю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner