Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Універсальні Розетки

У кожній країні існує різна електрична система, в якій різні стандарти електричних вилок і розеток. З безлічі сполук виділяють 13 найбільш часто використовуваних типів вилок, що позначаються латинськими літерами від A до M, таке розмаїття перетворюється в серйозну проблему. Нижче представлені розетки які вирішать проблему їх включення.

Типи електричних розеток і вилок з усього світу

Тип А
це американська електрична розетка і вилка. Вона має два плоских паралельних між собою контакту. Використовується в більшості країн Північної та Центральної Америки, зокрема у Сполучених Штатах, Канаді, Мексиці, Венесуелі і Гватемалі, а також в Японії. А так само скрізь, де напруга становить 110 Ст.
Тип B
це той же роз'єм типу A, але з додатковим круглим контактом заземлення. Використовується зазвичай в тих країнах, роз'єм типу А.
Тип C
це європейська розетка і вилка. Має два круглих паралельних між собою контакту. Вона не має третього контакту заземлення. Це сама популярна в Європі розетка, крім Сполученого Королівства, Ірландії, Мальти та Кіпру. Використовується там, де напруга становить 220 В
Тип D
це старий британський стандарт з трьома круглими контактами, встановленими у формі трикутника при цьому один з контактів товщі двох інших. Цей стандарт розеток використовується для максимального струму, використовується в Індії, Непалі, Намібії і на Шрі-Ланці.
Тип E
вилка з двома круглими контактами та отвором під контакт заземлення, який знаходиться у гнізді розетки. Цей тип розеток використовується в даний час у Польщі, у Франції та Бельгії.
Тип F
цей стандарт схожий на тип E, але замість круглого контакту заземлення тут використовуються два металевих затиску з двох сторін роз'єму. Цей тип розеток використовується, наприклад, у Німеччині, Австрії, Голландії, Норвегії та Швеції.
Тіп G
це британська розетка з трьома плоскими контактами. Використовується в даний час у Великобританії, Ірландії, на Мальті, на Кіпрі, в Малайзії, Сінгапурі та Гонконгу. Примітка – цей тип розетки часто випускається з вбудованим внутрішнім запобіжником. Тому, якщо після підключення пристрою воно не працює, то перше, що потрібно зробити, це перевірити стан запобіжника в розетці, можливо справа саме в ньому.
Тип H
цей роз'єм розетки використовується тільки в Ізраїлі і секторі Газа. Має три плоских контакту, або у більш ранньої версії круглі контакти організовані у формі букви Ст. Не сумісна ні з якою іншою виделкою. Призначена вона для значень напруги 220 В і струму до 16 А.
Тип I
це австралійська розетка, вона має два плоских контакту в роз'ємі американського типу А, але вони розташовані під кутом один до одного – у формі букви Ст. Є також у версії з контактом заземлення. Цей тип розетки використовується в Австралії, Новій Зеландії, Папуа-Нової Гвінеї та Аргентині.
Тип J
це швейцарська вилка і розетка. Схожа вона на вилку типу C, але має додатковий контакт заземлення посередині та два круглих контакту харчування. Використовується в Швейцарії і за її межами в Ліхтенштейні, Ефіопії, Руанді і на Мальдівах.
Тип K
це датська розетка і вилка, вона аналогічна популярній європейської розетки типу C, але додатково має контакт заземлення, розташований в нижній частині роз'єму. Є базовим стандартом в основному в Данії і Гренландії, а також в Бангладеші, Сенегалі і на Мальдівах.
Тип L
це італійська вилка і розетка, вона аналогічна популярній європейської розетки типу C, але має додатковий круглий контакт заземлення, розташоване в центрі. Використовується така розетка в Італії, а також Чилі, Ефіопії, Тунісі та на Кубі.
Тип М
це африканська розетка і вилка з трьома круглими контактами, розташованими у формі трикутника, при цьому контакт заземлення явно товщі двох інших. Схожий він на роз'єм типу D, але у нього набагато товщі контакти. Призначена розетка для живлення пристроїв струмом до 15 А. Використовується в ПАР, Свазіленд і Лесото.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner