Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Датчики руху

Управління світлом автоматично або вручну, вибір за Вами!

Датчик руху Livovo – електронний прилад із великою кількістю корисних функцій. Його встановлюють у приміщенні або на вулиці, щоб контролювати освітлення та попереджати про появу небажаних гостей. Ці властивості неймовірно зручні та корисні у побуті та в офісі, на вулицях та на промисловому виробництві. При такому наборі корисних властивостей датчик руху ціни є одними з найдоступніших.

Принцип роботи

Сенсорний датчик руху – високотехнологічний прилад, усередині якого знаходиться детектор. Коли в радіусі огляду з'являється об'єкт, що рухається, він миттєво запускає реле, а воно запускає електрику і передає його до лампочок, щоб увімкнути світло. У продажу зустрічається великий вибір пристроїв, але на популярність і довіру заслужили інфрачервоні прилади.

Причини популярності інфрачервоних датчиків:

·              значний радіус дії;

·              велика кількість налаштувань;

·              приваблива вартість;

·              швидка реакція на рух;

·              проста установка;

·              гарантія довговічності;

·              мінімум помилкових спрацьовувань.

Інфрачервоні датчики руху реагують на температуру навколишнього середовища. Якщо поряд виявляється високотемпературний об'єкт, пристрій миттєво спрацьовує та вмикає світло.

Устаткування має кілька важливих характеристик, на які варто звернути увагу перед покупкою. Якщо неправильно вибрати ефект від роботи знизиться. Перш ніж купити інфрачервоний датчик руху, варто визначити радіус огляду. Радіус сучасних приладів від 90 до 360°. Якщо в кімнату входять з одного боку, вистачає 100°, а якщо з двох або трьох сторін, то охоплення має бути ширшим.

Важлива характеристика – дальність дії. Прилади Livolo налаштовані так, щоб швидко зчитує появу об'єкта на відстані 4 метри, що цілком достатньо для території будь-якого приміщення.

Переваги використання датчиків Livolo

Алгоритм роботи ідеально показує себе в різних умовах – у приміщенні, на вулиці, у підвалі, на сходах та в довгому коридорі, також у тих місцях, де звичний вимикач не завжди зручно використовувати або його розташування далеко від входу.

У Livolo датчик руху ідеальний для встановлення в приміщенні (під'їзд, сходи, підвал, кімната, офіс, магазин). Радіус дії приладу досить великий, щоб сенсор міг реагувати на вхід та спрацьовувати з максимальною точністю. Завдяки йому більше нема потреби шукати вимикач у темряві або повертатися на початок приміщення, щоб вимкнути світло.

Список корисних властивостей інфрачервоних датчиків набагато ширший:

·              автоматизація освітлення – через деякий час освітлення вимикається;

·              економія електроенергії – нема потреби перевіряти, чи скрізь вимкнено світло;

·              універсальність – можна підключати не лише до освітлювальних приладів;

·              зручність управління – нема потреби торкатися пристрою;

·              додаткова сигналізація – обчислить рух зловмисника та відлякає його.

Нарешті, датчик руху віддають перевагу тим, хто високо цінує стиль у будь-якому приміщенні. Пристрій виглядає максимально стильно та сучасно, тому чудово вписується в будь-який інтер'єр.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner