Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Поширені питання

 • ЯКИЙ МАТЕРІАЛ ЛИЦЬОВОЇ ПАНЕЛІ СЕНСОРНИХ ВИМИКАЧІВ СВІТЛА LIVOLO?

  Лицьова поверхня сенсорних вимикачів завжди виконана зі скла, поверхня розеток і клавішних вимикачів комбінована, скляна рамка і пластиковий механізм.

 • ЧИ МОЖУ Я ВИКОРИСТОВУВАТИ ПЕРЕМИКАЧІ LIVOLO ЗОВНІ ПРИМІЩЕННЯ?

  Livolo вимикачі розраховані для використання всередині приміщень, тому ми не рекомендуємо використовувати їх зовні. Ви можете використовувати Livolo дверний дзвінок зовні, при умови на нього не буде потрапляти дощ. Температура роботи вимикача Livolo перемикачів -30 ~ 70 за Цельсієм; менше 95% відносної вологості.

 • НА ЯКИХ ВИМИКАЧАХ Є ПІДСВІЧУВАННЯ?

  Всі сенсорні вимикачі обладнані підсвічуванням робочої зони сенсора. На клавішних вимикачах Livolo підсвічування немає.

 • УСТАНОВКА ВИМИКАЧІВ LIVOLO ТАКА Ж, ЯК І ЗВИЧАЙНИХ КЛАВІШНИХ ВИМИКАЧІВ?

  Установка сенсорних вимикачів не відрізняється від установки клавішних вимикачів. Ви повинні звертати увагу тільки на те, що монтаж здійснюється гвинтами в круглу монтажну коробку мінімальною глибиною 50 мм.

  Вимикачі Livolo, серія C7 встановлюються в стандартну коробку, для підключення потрібен тільки фазовий провід, через який і буде управлятися освітлення, нульовий провід не потрібно. Ми продаємо тільки вимикачі повністю підходять для українських стандартів.

 • НАСКІЛЬКИ ДОВГОВІЧНІ СЕНСОРНІ ВИМИКАЧІ LIVOLO?

  Виробник заявляє про 100000 операцій включення-виключення, перевірити це на практика дуже непросто так як це дуже велика цифра, але в нашій практиці вимикачі працюють протягом 2.5 років на демонстраційному стенді, то є дуже часте використання продовжують функціонувати нормально.
 • ГУДЕ ДИММЕР. ЩО РОБИТИ?

  Технологічно в симісторних диммерах незначний гул допускається. Гул (дзижчання) видає дросель на феритових кільцях, який стоїть всередині диммера послідовно з тиристором. При імпульсному протіканні струму через дросель, виникає явище магнітострикція, яка найчастіше і є причиною акустичного шуму. Дросель в диммере необхідний для фільтрації перешкод, що виникають при роботі диммера і проникаючих в загальну мережу.

  Рішення: використовувати LED лампи більш дорогого сегмента, наприклад Philips.

 • ПІДКЛЮЧЕННЯ СЕНСОРНИХ ВИМИКАЧІВ LIVOLO МОЖЛИВО ПІД НАПРУГОЮ?

  З міркувань безпеки, будь-яка робота під напругою заборонена. Залишаючи осторонь питання про заборону, підключення під напругою вимикача може привести до пошкодження його електронних компонентів.

 • МОЖЛИВО ВИКОРИСТОВУВАТИ СЕНСОРНІ ПРОХІДНІ ВИМИКАЧІ LIVOLO З КЛАВІШНИМИ ВИМИКАЧАМИ?

  Прохідні сенсорні вимикачі (перемикачі) Livolo працюють лише в парті один з одним. Вони не розраховані на роботу з клавішними вимикачами. Після підключення, сенсорні вимикачі необхідно запрограмувати на спільну роботу.
 • ЧИ МОЖУ Я ВИКОРИСТОВУВАТИ ПУЛЬТ Д/У ІНШИХ ТОРГОВИХ МАРОК ДЛЯ УПРАВЛІННЯ ВИМИКАЧАМИ LIVOLO?

  Завдяки кодування сигналу, вимикачі Livolo працюють тільки з пультами дистанційного управління VL-RMT-02, VL-RMT-03, VL-RMT-04 або універсальним пультом Broadlink.
 • НА ЯКІЙ ВІДСТАНІ МОЖНА КЕРУВАТИ СВІТЛОМ ЗА ДОПОМОГОЮ ПУЛЬТА ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ LIVOLO?

  Зв'язок вимикачів з пультом здійснюється за допомогою радіосигналу на частоті 433 мгц, тому в прямій видимості відстань становить не менше 20-30 метрів. Управління можливо через стіну або перегородку, але в даній ситуації краще перевірити цю можливість до установки вимикача.
 • МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ДИММЕРИ LIVOLO РЕГУЛЮВАТИ ЯСКРАВІСТЬ СВІТІННЯ СВІТЛОДІОДНИХ ЛАМП LED СТРІЧОК?

  Ви можете використовувати наші світлорегулятори зі світлодіодними лампами, за умови, що світлодіодні лампи підтримують дану функцію. Таку інформацію можливо прочитати в інструкції або описі світлодіодних ламп. Також можливо регулювати яскравість LED стрічок, але переконайтеся, що ваш трансформатор підтримує керування яскравістю.
 • ВИМИКАЧ ПІСЛЯ УСТАНОВКИ НЕ ПРАЦЮЄ НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ, ЧОМУ?

  В основному некоректна робота вимикача свзана з неправильною установкою або низьким навантаженням. Найбільш поширені причини:

  1. Підключення вимикача до напряжениию до остаточної установки скляної панелі. Для вирішення даної проблеми, вимкніть вимикач від харчування на внутрішньому щитку електричних розподільних пристроїв на 30 секунд, увімкніть живлення. Проблема повинна бути виправлена.
  2. Вимикач управлет навантаженням менше 15 Вт. Дана проблема вирішується установкою LED адаптера за однією із схем.
 • НА ЯКУ ПОТУЖНІСТЬ РОЗРАХОВАНІ СЕНСОРНІ ВИМИКАЧІ?

  Мінімальна навантаження одного контуру вимикача Livolo є 15W. При навантаженні менше 15Вт можлива нестабільна робота вимикача, мерехтіння джерела світла, відсутність включення, мимовільне відключення.

  Заявлена навантаження вимикача 15-1000 ват. Навантаження менше 15 ватт зажадає додаткового підключення адаптера. Диммируемые сенсорні вимикачі працюють в діапазоні 25-500 ват.

 • ЧИ МОЖУ Я КЕРУВАТИ ОДНИМ СВІТЛОМ ВІД 3-ОЇ РІЗНИХ МІСЦЬ?

  Так. Ви можете контролювати освітлення із різних місцях. Для цього використовуються прохідні вимикачі Livolo. Принцип установки похідних сенсорних вимикачів схожий з звичайними клавішними прохідними вимикачами, різниця лише в тому, що управління освітленням проводиться через COM дріт, яким з'єднуються прохідні вимикачі в будь-якій кількості. Будь ласка, подивіться схему підключення прохідних вимикачів.
 • ЧОМУ НЕМАЄ LIVOLO ЛОГОТИПУ НА ЛИЦЬОВІЙ ПАНЕЛІ?

  Це рішення було прийнято виробником Livolo для продукції, яка продається в Європі та Україні. Причина полягає в тому, що в деяких європейських країнах, клієнти мали труднощі з розміщенням скляній панелі в правильному напрямку, логотип обмежував їх. Наприклад, двох постову скляну рамку Вам необхідно розмістити вертикально. Панель без логотипу дозволяє розміщувати вимикачі та розетки в будь-якому напрямку.
 • ЧОМУ БЛИМАЄ СВІТЛО?

  Ця проблема виникає, коли навантаження в схемі менше 15 Вт. Будь ласка, зверніть увагу, що мінімальна потужність для диммера становить 25W. Дана проблема вирішується установкою LED адаптера.
 • Я НЕ ЗНАХОДЖУ ПОТРІБНУ МЕНІ КОМБІНАЦІЮ НА САЙТІ, ЩО Я ПОВИНЕН РОБИТИ?

  Зателефонуйте нам. Ми маємо можливість виготовити необхідні комбінації розеток і вимикачів на замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner