Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Розумне освітлення LIVOLO

«Розумне» освітлення LIVOLO для чудового дизайну приміщень

 

Пріоритет LIVOLO − створення пристроїв, що підвищують якість повсякденного життя і знижують енергоспоживання. Особлива увага приділяється впровадженню настінних вимикачів, технологій контролю освітлення та систем «розумних» пристроїв − LIVOLO робить все для того, щоб поєднання науки, мистецтва та технологій дозволяло клієнтам насолоджуватися зручністю та красою. ТОВ Ліволо Україна, офіційний розповсюджувач продукції LIVOLO в Україні, пропонує огляд основної інформації щодо переваг сенсорних вимикачів у облаштуванні сучасного будинку.

 

Сенсорний вимикач LIVOLO серії C має прекрасну панель із загартованого скла, яка надасть елегантного та сучасного вигляду будь-якому будинку чи офісу. Вимикач має чудовий дизайн і доступний у чорному, білому та сріблястому кольорах. У нашому асортименті є прохідні вимикачі (світло включається в одному кінці приміщення, а вимикається в іншому), вимикачі з функцією димера, дистанційного керування та Wi-Fi-підключення до системи автоматизації приміщень, які дозволяють керувати своїм будинком або офісом за допомогою смартфона з будь-якої точки світу. Крім того, пропонуються сенсорні кнопки дзвінка та вимикачі для керування автоматичними шторами аналогічного дизайну.

 

У сенсорні вимикачі вбудовані «розумні» мікросхеми: технологія дуже схожа на ту, що використовується у смартфонах новітнього покоління. Неймовірно міцна передня панель виготовлена ​​зі стійкого до подряпин загартованого скла, що обумовлює тривалий термін безперебійної служби, а сенсорна панель із кришталевого скла реагує навіть на мокрі руки.

 

Механічні вимикачі, що використовуються повсюдно, іноді можуть викликати електричну дугу (іскри). Завдяки цифровим технологіям LIVOLO не варто турбуватися про загрозу електричної дуги та життя мешканців будинку. При заміні традиційних вимикачів на вироби LIVOLO не потрібно прокладати іншу електропроводку, купувати додаткові дроти або батареї. Вони прості в установці, крім того, кожен пристрій має інструкцію, так що ви можете просто замінити старі вимикачі на нові.

 

Неймовірно міцна передня панель виготовлена ​​зі стійкого до подряпин загартованого скла, що обумовлює довгий термін безперебійної служби та легке чищення, а сенсорна панель із кришталевого скла реагує навіть на мокрі руки.

Ліволо, офіційний розповсюджувач продукції LIVOLO в Україні, запрошує професійних електриків, а також власників будинків та офісів отримати більше інформації про LIVOLO та світлодіодне освітлення. Тел.:  (073)151-51-41 | Ел. пошта:care@livolo.in.ua

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner