Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Про бренд Livolo

Розетки та вимикачі фірми Livolo – це свіжі ідеї у виробництві електрики. Речі, зовнішній вигляд і принцип роботи яких не змінювалися вже кілька десятків років, нарешті зробили крок у століття високих технологій, де цінується неповторний дизайн, якість виконання і зручність використання. За цими параметрами сенсорним вимикачам та розеткам Livolo немає рівних.

 

Стильний дизайн

 

 

Наші особливості

 

 

 

 

Якісна збірка

 

 

    Дистанційне керування освітленням

 

 

 

 

 


Виробничі бази компанії розташовані в Італії, Німеччині, Китаї та Україні. Торгова марка LIVOLO ELECTRIC — це результат ефективної співпраці європейських та азіатських фахівців, які об'єднали свої зусилля, засоби та можливості для створення сучасних, стильних, багатофункціональних систем управління електроприладами у Вашому домі, що відповідають усім європейським вимогам до якості, та здатних задовольнити запити найвибагливішого покупця.

 

Вся продукція, що постачається в Україну, виготовлена ​​з урахуванням технічних особливостей українських електричних мереж. Бездротові технології працюють на офіційно дозволених частотах. Також важливою особливістю є можливість інтеграції бездротових чіпів у багато відомих систем управління вашим будинком.

Накопичений роками досвід та компетентність фахівців в Україні, традиції та культура виробництва в Європі позитивно впливають на кінцевий результат. При виготовленні всього модельного ряду LIVOLO ELECTRIC використовуються сучасні технології, які безперервно вдосконалюються. Використовується лише екологічно чиста сировина. Європейськими фахівцями у технологічний процес впроваджено контроль якості кожного виробу.

Вся продукція LIVOLO ELECTRIC сертифікована на відповідність вимогам державних стандартів. Продукція регулярно проходить випробування на міцнісні та споживчі якості, що дозволять нам брати участь і здобувати перемоги у великих державних та комерційних тендерах.

 

Магазин представляє компанію LIVOLO, що є провідним виробником та постачальником електротехнічної продукції, до основного переліку якої входять дизайнерські сенсорні, імпульсні перемикачі, димери в тому числі з радіокеруванням, а також різні настінні розетки призначені для підключення техніки та трансляції аудіо – відео – інтернет сигналів.

Продукція LIVOLO є оригінальним дизайнерським рішенням для Вашої оселі чи офісу. Підкреслює індивідуальний стиль та інноваційний підхід до облаштування житлового та робочого простору. Зовнішні панелі вимикачів та обрамлення розеток виготовлені із загартованого скла, яке не боїться подряпин: білого, чорного, золотого та сірого кольорів.

Функціонування вимикача здійснюється легким дотиком пальця до нього, а також за допомогою пульта дистанційного керування. У відключеному стані індикатор зони дотику світиться синім кольором, а увімкненому - червоним. Вимикачі, димери та розетки встановлюються у стандартну настінну настановну коробку.

Для заміни звичайних кнопкових вимикачів на сенсорні LIVOLO не потрібно нічого змінювати в електропроводці. Кожен вимикач працює з будь-якими джерелами світла (енергозберігаючі, галогенові або світлодіодні лампи) потужністю до 1000 Вт. Димери дозволяють плавно регулювати яскравість освітлення, навантаженням до 500 Вт.

Перемикачі LIVOLO діляться на одне, двох і трьох лінійні вимикачі, димери та прохідні регулятори світла. Серед продукції LIVOLO є вимикачі-реле для керування жалюзі та іншими пристроями, модульні розетки, а також комплексні рішення для створення справжнього розумного будинку.

Увага: на сайті представлені не всі товари марки Livolo. Якщо ви не знайшли, що шукали, зв'яжіться з нами!

 

E-mail: care.livolo@gmail.com
Тел. (067) 258-33-88, (044) 232-39-92
FB: https://www.facebook.com/livolo.ukraine
G+: https://plus.google.com/+LivoloInUaAnko
Instagram: https://instagram.com/livolo_ukraine
Twitter: https://twitter.com/LivoloUkraine
Сайт: http://livolo.in.ua
VK: https://vk.com/livoloukraine

Адреса: Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська 55


#вимикачі, #сенсорні #вимикачі, #електричні #вимикачі, #сенсорні #прохідні #вимикачі, #димери, #сенсорні #димери, #регулятори #яскравості #світлення, #світлорегулятори, #дистанційне #управління #світлом, #розетки, #імпульсні #вимикачі, #пульти #дистанційного #управління, #модульні #вимикачі, #функції #розумного #будинку, #розумний #будинок, #скляна #лицьова #панель, #лицьова #панель зі #скла, #підсвічування #клавіш, #ливоло, #livolo, #вимикачі-пульти, #перемикачі, #USB #HDMI #TV #SOUND #розетки, #скляний #корпус, #естетика, #дизайн, #технології

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner