Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Налаштування пульта ДК

Налаштування пульта керування

Сенсорні вимикачі виглядають дуже стильно — вони чудово виглядатимуть і в залі, і в коридорі, і в кухні, і де завгодно. А ще такі пристрої хороші тим, що ними можна керувати дистанційно. Для цього потрібно лише замовити в магазині в Києві універсальний пульт. Ціна даного пристрою, що є брелоком з карабіном і лицьовою панеллю з металу, не така вже й велика.

На панелі пульта є чотири кнопки, вони позначаються латинськими літерами – A, B, C, D. Працює пристрій на елементі живлення 27A з напругою 12 вольтів. Такий пульт сумісний з різноманітними вимикачами, зокрема, з популярними вимикачами марки LIVOLO серій С7. .

Налаштувати цей пульт дистанційного керування досить просто. Насамперед потрібно натиснути кнопку сенсорного вимикача (при цьому сам він повинен знаходитися в положенні «викл.») і утримувати її доти, поки з сенсорного приладу не пролунає звуковий сигнал «Пі» – за часом це приблизно 5 секунд.

Потім слід натиснути одну з кнопок на пульті (A, B або С), внаслідок чого повинен лунати ще один звуковий сигнал – він означає, що процедура «прив'язки» закінчено. Тепер кнопкою, яку ми натиснули на пульті під час прив'язки можна управляти (відключати, включати) сенсорним вимикачам на відстані. Всі інші кнопки на вимикачах прив'язуються до пульта таким же способом.

Слід зазначити, що до однієї кнопки пульта можна прив'язати кілька сенсорних приладів. Тобто, до одного сенсора можна прив'язати кілька кнопок і навіть 8 пультів.

При цьому кнопка D має дещо іншу функцію, ніж усі інші – вона призначена для того, щоб відключати відразу всі три лінії.

Відв'язати сенсор від пульта також дуже просто. Для цього слід доторкнутися до сенсора і не відпускати протягом приблизно десяти секунд. Після п'яти секунд пролунає перший звуковий сигнал, але його не потрібно брати до уваги. І лише коли пролунає ще один, другий звуковий сигнал — усі попередні налаштування будуть скинуті.

Дальність роботи універсального пульта управління VL-RMT-02

 

Налаштування сценаріїв за допомогою Сенсорний пульт управління вимикачами Livolo (VL-RMT-04)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner