Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

«Розумне» освітлення LIVOLO для чудового дизайну приміщень

«Розумне» освітлення LIVOLO для чудового дизайну приміщень

Пріоритет LIVOLO − створення пристроїв, що підвищують якість повсякденного життя і знижують енергоспоживання. Особлива увага приділяється впровадженню настінних вимикачів, технологій контролю освітлення і систем «розумних» пристроїв − LIVOLO робить все для того, щоб поєднання науки, мистецтва і технологій дозволяла клієнтам насолоджуватися зручністю і красою. SIA DataLux, офіційний розповсюджувач продукції LIVOLO в Латвії та Естонії, пропонує огляд основної інформації про переваги сенсорних вимикачів в облаштуванні сучасного будинку.

Сенсорний вимикач LIVOLO серії C має прекрасну панель з загартованого скла, яка додасть елегантний і сучасний вигляд будь-якого будинку або офісу. Вимикач має чудовий дизайн і доступний в чорному, білому і сріблястому кольорі. В нашому асортименті є прохідні вимикачі (світло включається в одному кінці приміщення, а вимикається в іншому), вимикачі з функцією диммера, дистанційного управління і Wi-Fi-підключення до системи автоматизації приміщень, які дозволяють керувати своїм будинком або офісом за допомогою смартфона з будь-якої точки світу. Крім того, пропонуються сенсорні кнопки дзвінка і вимикачі для керування автоматичними шторами аналогічного дизайну.

 

В сенсорні вимикачі вбудовані «розумні» мікросхеми: технологія дуже схожа на ту, яка використовується в смартфонах новітнього покоління. Неймовірно міцна передня панель виготовлена із стійкого до подряпин загартованого скла, що обумовлює довгий термін безперебійної служби, а сенсорна панель з кришталевого скла реагує навіть на мокрі руки.

 

Повсюдно використовуються механічні вимикачі іноді можуть викликати електричну дугу (іскри). Завдяки цифровим технологіям LIVOLO не варто турбуватися про загрозу електричної дуги і життя мешканців будинку. При заміні традиційних вимикачів на вироби LIVOLO не потрібно прокладати іншу електропроводку, купувати додаткові дроти або батарейки. Вони прості в установці, крім того, кожне пристрій забезпечений інструкцією, так що ви можете просто замінити старі вимикачі на нові.

 

Неймовірно міцна передня панель виготовлена із стійкого до подряпин загартованого скла, що обумовлює довгий термін безперебійної служби і легку чистку, а сенсорна панель з кришталевого скла реагує навіть на мокрі руки.

SIA DataLux, офіційний розповсюджувач продукції LIVOLO в Латвії та Естонії, запрошує професійних електриків, а також власників будинків і офісів отримати більше інформації про LIVOLO і світлодіодному освітленні. Тел.: 22222222 | Ел. пошта:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner