Кошик
284 відгуків
Компанія Ліволо Україна
+380 (44) 232-39-92Відділ продажів
+380 (67) 258-33-88Відділ продажів
+380 (67) 259-40-80Бухгалтерія
+380 (67) 220-92-14Сервісний центр
Додати відгук

Якого кольору я повинен вибрати мій дім?

Як ми вже писали в попередньому пості, продукти Livolo не тільки корисні, але і ідеально підходить для прикраси зробити роботу.

Декору надзвичайно важливо для гарного самопочуття. Це також відбувається з вами, що воліють рахунок номера, ніж в іншому. Це також є причиною для декору.

 

Можливо, ви пам'ятаєте гуртожиток éveidre тепер: коли я повністю спустошити свій номер перед літньою перервою. Право, як різні кімната була порожня?

 

Звичайно, не можна сказати, що вся площа стіни, помістіть його Livolo перемикачі, але той факт, що одна маленька річ і надає особливу ауру приміщення.

 

Існує лише питання про те, як вибрати колір. вибрати з нашого асортименту чорного, срібла і білих колірних варіантах.

 

  1. чорний

Чорного кольору теорії, практика є не більше, ніж відсутність інших кольорів. Коли білий світ (який включає в себе всі інші кольори, як веселка) надходить на поверхню, яка не є одним із кольорів відображає його, ми бачимо цю чорну поверхню.

Що ж стосується змісту: більшість меланхолія, печаль пов'язана. Колір жалоби чорний.

Але коли чорний прикрасити наші будинки?

Гармонія кольорів дуже важливо. Якщо наполняющийся яскравим, веселі кольори будинку, маленький чорний негативно не впливає на добробут.

 

  1. срібний

Срібло розпізнавати 20 різних відтінків. Більша частина Місяця, сучасність, ментальної свіжості і зароблених грошей не є справедливим способом принести контекст.

Коли ви вибираєте срібні моделі Livolo?

Якщо ви делікатесом і благородство орендувати будинок. Багато сірого кольору йде добре, але краще, якщо не перемикач знаходиться єдине в срібній кімнаті.

 

  1. білий

Білий колір є повна протилежність чорного. Цікаво, що 67 відтінків білого можуть бути виділені і ця чистота, колір невинності. Оскільки білий колір всієї «кількість», символізує одиницю.

Якщо ви віддаєте перевагу більш темні кольори домінують будинку, ви можете захотіти, щоб полегшити настрій трохи білого.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner