Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Найбільш яскрава новинка у сфері настінних електричних вимикачів світла

Найбільш яскрава новинка у сфері настінних електричних вимикачів світла

Самою яскравою новинкою хай тек (hitech) технологій у сфері настінних електричних вимикачів стала розробка європейських фахівців. А саме - сенсорний вимикач світла. Це відкриття одразу ж викликала величезний інтерес, так як крім самого сенсора і оригінального дизайну вимикач має ще й поруч функціоналу. У порівнянні з механічним кнопковими вимикачем, сенсорний вимикач забезпечує економію електроенергії. Та одне я готовий сказати точно – чудовий дизайн LIVOLO не залишить вас байдужим.

Зовнішня панель сенсорного вимикача зустрічається в чотирьох кольорах – срібло (сірий), чорний, золотий і білий. Причому останній колір завжди можна знайти в выбравшем вимикачі. Окреме особлива увага приділяється підсвічування сенсора вимикача, яка підкреслює якість продукції LIVOLO. Панель, як стверджує європейський виробник, виконана із загартованого скла, яке не піддається подряпин. Але до найважливішого технологічного рішення варто віднести дистанційне радіо управління. Причому управління відбувається не по інфрачервоному каналу, а по радіоканалу на відкритій частоті 433MHz, що здатне управляти вимикачем в радіусі 30 метрів. Наприклад, перебуваючи на кухні, ви можете вимкнути/вимкнути світло в дитячій. Існує можливість підключення декількох пультів дистанційного управління, аж до 8 на один вимикач.

У деяких певних моделей вимикачів світла LIVOLO є функції диммера, прохідного вимикача, таймера. Дуже цікавий спосіб використані в якості прохідного вимикача.

Вимикачі LIVOLO підключаються і встановлюються абсолютно так само, як і звичайні клавішні механічні вимикачі.

Технічні аспекти сенсорних вимикачів полягають у наступному:

  • висока якість, надійність і довговічність
  • плавне включення освітлення (диммер), що значно збільшить термін служби будь-лампи
  • пожежна безпека. Виключена ймовірність виникнення іскри при замиканні

Якщо ви бажаєте придбати такий вимикач світла сенсорний. То раджу вам замовляти його на broadlink.in.ua у офіційного продавця. Ціни нижче ніж де-небудь, є гарантія, а при замовленні понад певної суми ви отримаєте знижку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner