Кошик
284 відгуків
Ліволо
+380 (73) 151-51-41Відділ продажів
Додати відгук

Сенсорні вимикачі світла, освітлення Livolo.

Сенсорні вимикачі світла, освітлення Livolo.

Сенсорний вимикач – це високотехнологічний пристрій, який в той же час просте і доступне для всіх. Мрієте поліпшити якість вашого життя або додати в інтер'єр трохи сучасності? Тоді змініть звичайні механічні вимикачі на сенсорні. Отже, давайте докладніше розберемося в цьому питанні.


Як працює сенсорний вимикач.

Принцип роботи пристрою досить простий. Складається вимикач з трьох частин. Перша частина - це сенсорний датчик, друга - комутаційна схема, яка перетворює одержуваний сенсорний сигнал в електричний і третя частина - сам корпус. Для того, щоб включити або погасити світло, необхідно просто доторкнутися до чутливої частини корпусу. Окремі моделі вимикачів оснащені датчиком наближення, завдяки яким для того, щоб вимкнути світло не потрібно торкатися до вимикача, необхідно просто наблизити руку до датчика.


Сенсорні вимикачі бренду LIVOLO.

Сенсорні вимикачі LIVOLO мають безліч достоїнств, в порівнянні зі своїми механічними "побратимами". Основне гідність вимикачі LIVOLO полягає в тому, що вся силова складова розташована на відстані від сенсорної панелі. Саме це дозволяє звести ризик удару струмом людини до нуля. Експлуатувати даний вимикач без побоювань можна навіть з намоченными руками.


Простота і зручність перемикачів світла.


Варто сказати, що сенсорний вимикач являє собою не просто цікаву іграшку. Вони дуже практичні. Перше що хочеться відзначити, це те, що такі вимикачі можна з легкістю знайти навіть при відсутності освітлення, оскільки вони підсвічуються приємним світлодіодним світлом. Крім того, ваші очі будуть підготовлені до включення світла, оскільки він загориться плавно. Особливо важливо це при включенні світла посеред ночі. Ще одна перевага сенсорних вимикачів - це їх сумісність з різними типами ламп. Не можна не відзначити і їх високу функціональність, наприклад, використовуючи окремі моделі вимикачів можна керувати світлом, так і деякими електричними приладами. Також є можливість керувати світлом з різних приміщень за допомогою всього одного вимикача. На сьогоднішній день можна придбати найрізноманітніші моделі сенсорних вимикачів. Ну і звичайно ж, такі вимикачі працюють безшумно, тобто в процесі включення або виключення вони не видають ніяких звуків, оскільки в них відсутні механічні елементи. Розповідати про переваги і зручності використання сенсорних вимикачів можна дуже довго.


Надійність і економічність безкнопочных вимикачів і розеток.


Як ми вже писали раніше, у сенсорних вимикачах відсутні механічні елементи, які призводять до швидкої поломки всього пристрою. Саме це дозволить скоротити витрати на заміну. Також, сенсорні вимикачі оснащені мікросхемами, які виключають ризик замикання, і також збільшують термін експлуатації вимикачів. А плавне виключення і включення світла береже лампу від перегорання.
Ну і, без сумнівів, сенсорний вимикач виглядає дуже сучасно і стильно, і зможе чудово вписатися в будь-який інтер'єр.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner